Bór Zapilski

Tragedia na drodze

ARCH.
Tragedia na drodze

Jak wstępnie ustalili policjanci, 28-latka za kierownicą opla najechała na 50-latka, który leżał na jezdni. Mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń
– Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 20.20 w miejscowości Bór Zapilski. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadąca w kierunku Piły 28-latka, mieszkanka gminy Wręczyca Wielka, kierująca oplem, najechała na leżącego na jezdni mężczyznę, 50-letniego mieszkańca również gminy Wręczyca Wielka. Poszkodowany pomimo podjętej reanimacji zmarł na skutek poniesionych obrażeń – opisuje obecnie poczynione ustalenia rzecznik policji, mł. asp. Joanna Wiącek-Głowacz. – W chwili zdarzenia kobieta była trzeźwa. Dodatkowo pobrano od niej krew do badań na zawartość środków psychoaktywnych – dodaje policjantka.
W obecności prokuratora szczegóły zdarzenia badali policjanci z kłobuckiej drogówki wspólnie z technikiem kryminalistyki.
– Na miejscu zabezpieczono również samochód biorący udział w wypadku, w celu przeprowadzenia badań przez biegłego z zakresu stanu technicznego pojazdów. Ponadto wypadek będzie przedmiotem badań biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu zdarzeń drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu – zapowiada rzeczniczka.
Policja poszukuje też świadków zdarzenia i osób mających wiedzę na temat okoliczności wypadku. Wszystkie takie osoby proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod numerem telefonu 47 85 822 00, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji. (jar)

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bór Zapilski

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Bór Zapilski

Kamizelki dla dzieci

Jarosław Jędrysiak2 marca 2022