Bór Zapilski

Kamizelki dla dzieci

Dzieciom podarowano odblaskowe kamizelki i wyjaśniono, gdzie i dlaczego należy je nosić.
Kamizelki dla dzieci

BEZPIECZEŃSTWO. Koło Gospodyń Wiejskich w Borze Zapilskim zorganizowało w czasie ferii spotkanie dzieci z policjantami. Tematem – bezpieczeństwo

Policjanci drogówki odwiedzili dzieci z Boru Zapilskiego.
– W takcie krótkiej prelekcji stróże prawa podawali praktyczne przykłady na to, jak należy się zachować na drodze, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Policjanci przekazali, czego nie wolno robić na drodze, jak prawidłowo należy przechodzić przez przejście dla pieszych i którą stroną drogi iść, gdy nie ma chodnika – referuje p.o. rzecznika kłobuckiej policji, asp. Kamil Raczyński.
Dzieciom opowiedziano też, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, które zwiększają nasze bezpieczeństwo na drodze, a nawet mogą uratować życie. Aby teoria miała tu przełożenie na praktykę, każdemu z dzieci przekazano odblaskową kamizelkę lub przywieszkę. Sprzęt został wcześniej ufundowany i przekazany policji przez częstochowski WORD. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bór Zapilski

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Bór Zapilski

Tragedia na drodze

Jarosław Jędrysiak12 listopada 2020