Powiat

Zmiany w starostwie

Epidemia wpływa też na sprawy starostwa – ważne z punktu widzenia mieszkańców.
Zmiany w starostwie

URZĘDY. Epidemia wymusza kolejne zmiany. Tym razem zapadły decyzje dotyczące Starostwa Powiatowego w Kłobucku. Informacje na ten temat mogą być praktycznie przydatne potencjalnie dla każdego mieszkańca

Co najmniej do 4 grudnia potrwa wprowadzony w Starostwie Powiatowym w Kłobucku tuż przed narodowym świętem system pracy zmianowej. Dla mieszkańców oznacza to inne godziny pracy tego głównego w powiecie urzędu. I tak będzie on teraz działał w dwóch zmianach z godzinną przerwą pomiędzy nimi. Po co ta przerwa? Chodzi oczywiście o to, aby w tym czasie przeprowadzić dezynfekcję pomieszczeń.
Aby właściwie zaplanować załatwienie własnych spraw, trzeba uwzględnić ten nowy rozkład pracy – i trafić z kontaktem na godziny, w których w starostwie ktoś będzie na miejscu i pod telefonem. Obecnie, do wspomnianego 4 grudnia, dzienny rozkład jest następujący: pierwsza zmiana pracuje w godzinach od 7.00 do 12.00, druga zmiana w godzinach od 13.00 do 18.00. Przerwa na dezynfekcję wyznaczona została między godzinami 12.00 a 13.00.
Warto zaznaczyć, że wprowadzenie systemu zmianowego nie dotyczy Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kłobucku. Podkreślmy, że w dalszym ciągu, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, dostęp do budynków starostwa jest ograniczony – i dotyczy to zarówno budynku przy rynku, jak i tego przy Skorupki. Pozostają w mocy zasady kontaktowania się telefonicznego, elektronicznego, względnie wcześniejszego umawiania się w sytuacji niezbędnego kontaktu. W wydziałach starostwa funkcjonują też wydzielone pomieszczenia, w których możliwa jest obsługa interesantów w takich przypadkach. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Powiat

Stypendium za przyszłą pracę

Jarosław Jędrysiak21 maja 2024

Rozmawiali o regionalnej drodze rowerowej

Jarosław Jędrysiak19 kwietnia 2024

Nie daj się zrobić „na pompę”

Jarosław Jędrysiak15 kwietnia 2024

Jak poprawnie głosować?

Jarosław Jędrysiak7 kwietnia 2024

„Bezpieczny cyklista”

Jarosław Jędrysiak30 marca 2024

Pijany kierowca traci swój pojazd

Jarosław Jędrysiak27 marca 2024