Kłobuck

Wybrani wykonawcy wymiany źródeł ciepła

Kłobucki ratusz opublikował w swoich materiałach listę firm, które mogą realizować instalacje w ramach tego skierowanego do mieszkańców gminy projektu. JAROSŁAW JĘDRYSIAK
Wybrani wykonawcy wymiany źródeł ciepła

INWESTYCJA. W realizowanym w gminie Kłobuck projekcie wymiany źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych mieszkańców wskazano możliwych wykonawców tych robót

Kłobucki ratusz opublikował w swoich materiałach listę firm, które mogą realizować instalacje w ramach tego skierowanego do mieszkańców gminy projektu. To kolejny krok w kierunku realizacji projektu – po wcześniejszym wskazaniu dofinansowanych wniosków mieszkańców, o czym informowaliśmy w odpowiednim czasie wcześniej.
Lista zestawiona na dzień 19 listopada wskazuje 13 firm do wyboru, głównie z Kłobucka i powiatu kłobuckiego, ale i z regionu. Wskazano też zakres realizowanych przez firmy zadań i podano kontakt. Każdy biorący udział w projekcie mieszkaniec otrzymuje więc garść potrzebnych informacji. Warto tylko sięgnąć po tę „Listę wykonawców robót instalacyjnych” – choćby na stronie magistratu www.gminaklobuck.pl. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Pora idealna dla pikników i festynów

Jarosław Jędrysiak13 czerwca 2024

Kompletnie pijana za kółkiem spowodowała kolizję

Jarosław Jędrysiak11 czerwca 2024

Szkolna świetlica ukończona i otwarta

Jarosław Jędrysiak10 czerwca 2024

Słowa uznania dla działaczy kultury

Jarosław Jędrysiak9 czerwca 2024

Już projektują nowy żłobek w Kłobucku!

Jarosław Jędrysiak26 maja 2024

Iga Kozacka na 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

Redakcja25 maja 2024