Kłobuck

Potrącona na pasach w Kłobucku

Do potrącenia doszło w miejscu, w którym często jest duży ruch pieszych. W ogóle ta ulica, z licznymi przejściami, jest dość specyficzna. Kierowca, który nie dopełni obowiązku zachowania szczególnej ostrożności, może narobić kłopotu sobie i osobie, na którą może najechać.
Potrącona na pasach w Kłobucku

POLICJA. W środę kilka chwil po siódmej rano doszło na kłobuckiej ulicy 11 Listopada do niebezpiecznego zdarzenia. Ofiara trafiła do szpitala

– Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że kierujący osobowym citroenem 58-letni mężczyzna poruszając się w kierunku Łobodna, potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych z lewej strony na prawą stronę 82-latkę, której towarzyszyła inna kobieta. Pokrzywdzona, mieszkanka Kłobucka, z obrażeniami ciała została zabrana do częstochowskiego szpitala. Przechodząca wraz z nią kobieta nie odniosła żadnych obrażeń. Kierujący samochodem, mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, w chwili zdarzenia był trzeźwy – podaje rzecznik kłobuckiej policji, mł. asp. Joanna Wiącek-Głowacz.
Przebieg wypadku podda analizie biegły z zakresu rekonstrukcji takich zdarzeń. Jego opinia będzie miała znaczenie w toku postępowania, w ramach którego odpowiednie czynności wykonują też kłobuccy śledczy. Sprawa jest analizowana pod nadzorem prokuratury. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

„Nie umiera ten, kto żyje w naszych sercach i pamięci”

Jarosław Jędrysiak22 kwietnia 2024

Samorządowe budynki przestaną kopcić

Jarosław Jędrysiak14 kwietnia 2024

Fotografowali wiosnę

Jarosław Jędrysiak10 kwietnia 2024

Rusza wielka inwestycja pod Kłobuckiem

Jarosław Jędrysiak31 marca 2024

Przedszkolaki gośćmi w szkole

Jarosław Jędrysiak26 marca 2024

Są środki na bezcenny zabytek

Jarosław Jędrysiak25 marca 2024