Kłobuck

Strzygą dzieciaki za darmo

W salonie fryzjerskim Barberia przy rynku w Kłobucku świetnie obsłużą każdego. A teraz mają też szczególną akcję, o której piszemy. ARCH.
Strzygą dzieciaki za darmo

AKCJA. Na razie to taki pomysł trochę z okazji świąt. Ale możliwe, że potem podobne akcje będą częściej. W kłobuckim salonie fryzjerskim Barberia za darmo strzygą dzieci z domu dziecka

– Dla nas to może tylko pół godzinki pracy, a dla nich to sporo zadowolenia. Widzimy, że to sprawia im radość. I my też mamy satysfakcję, że możemy im coś dać od siebie – mówi Żaneta Grądys z salonu fryzjerskiego, który mieści się w Kłobucku przy rynku pod numerem 18.
Zaczęło się tak właściwie od pomysłu, by po prostu zrobić coś dla dzieci z domu dziecka z okazji świąt. Pani Żaneta pomyślała, że fachowa fryzjerska usługa to też jest coś, co może się przydać tym młodym ludziom. Wymyśliła więc przedświąteczną akcję strzyżenia za darmo dla każdego z podopiecznych kłobuckiej placówki. Skontaktowała się z osobą z kadry opiekującej się wychowankami – i teraz już dzieciaki przychodzą na strzyżenie. Do Barberii. Przy rynku w Kłobucku zajmują się nimi tak samo, jak każdym klientem.
– Myślę, że to się sprawdza. Możliwe, że takie akcje będziemy nawet robić częściej. Że ta obecna, ta „na święta”, nie będzie ostatnia – zapowiada właścicielka salonu Barberia.
Gratulujemy pomysłu! (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Fotografowali wiosnę

Jarosław Jędrysiak10 kwietnia 2024

Rusza wielka inwestycja pod Kłobuckiem

Jarosław Jędrysiak31 marca 2024

Przedszkolaki gośćmi w szkole

Jarosław Jędrysiak26 marca 2024

Są środki na bezcenny zabytek

Jarosław Jędrysiak25 marca 2024

Wkrótce decyzja o budowie drogi wojewódzkiej 491

Jarosław Jędrysiak24 marca 2024

W tym gronie po raz ostatni

Jarosław Jędrysiak23 marca 2024