Kłobuck

Mikołajki z Wojownikiem

Mikołajki na sportowo w KS Wojownik.
Mikołajki z Wojownikiem

SPORT. Najmłodsi zawodnicy ćwiczący w KS Wojownik mikołajki spędzili na sportowo. Jak co roku zresztą. Bo klub regularnie organizuje turniej mikołajkowy

– W zawodach organizowanych przez KS Wojownik przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Kłobucku, odlewni Kulej oraz KebaBoss wystartowało aż 300 zawodników. Oczywiście z racji obecnej sytuacji epidemiologicznej turniej został rozegrany bez udziału publiczności oraz rozdzielony na rywalizacje w swoich grupach treningowych – relacjonuje kierujący Wojownikiem Artur Osuchowski.
Forma organizacji turnieju była doprawdy niezwykła. Tak właściwie odbyło się ponad 15 osobnych mini turniejów, rozegranych między 5 a 11 grudnia.
– Nasi Wojownicy rywalizowali w konkurencji toru przeszkód na czas z wykorzystaniem dmuchawców, kopnięć na czas oraz układów formalnych. Dla wielu z nich to były pierwsze rywalizacje. Nazywamy je „turniejem pierwszego kroku”, gdzie oczywiście poza zabawą zawodnicy mają możliwość oswajania się ze stresem i tremą startową. Nasi trenerzy są przekonani, że te obecne zawody mikołajkowe będą świetnym przetarciem przed startami i medalami na arenach turniejowych w kraju i za granicą – dopowiada popularny trener.
Dodajmy, że turniej mógł się odbyć w obecnych warunkach dzięki organizacyjnemu wysiłkowi instruktorów i pomocników: Artura Osuchowskiego, a także Macieja Frydrycha, Agnieszki Tkacz, Zosi Cichoń, Agnieszki Cichoń, Olgi Kluby. Nie wątpimy, że cenne wyrazy wdzięczności od podopiecznych klubu nikomu nie były szczędzone. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Już projektują nowy żłobek w Kłobucku!

Jarosław Jędrysiak26 maja 2024

Iga Kozacka na 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

Redakcja25 maja 2024

Nasze młode tenisistki z ważnym sukcesem

Jarosław Jędrysiak22 maja 2024

Młodzi muzycy konkurują na scenie

Jarosław Jędrysiak20 maja 2024

Starosta i wicestarosta z życzeniami w ZOZ

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024

Dobrze uczą śpiewać w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024