Przystajń

Konkurs kolęd online

Materiały zgłoszeniowe, czyli kartę zgłoszenia i filmik, należy wysłać na adres mejlowy: goksir@o2.pl. ARCH.
Konkurs kolęd online

KONKURS. Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przystajni organizuje konkurs kolęd i pastorałek. Aby wziąć w nim udział, trzeba wysłać film z własnym nagraniem

„Hej kolęda, kolęda!” to konkurs organizowany przez GOKSiR w Przystajni w ramach obecnie obowiązujących ograniczeń – czyli bez osobistej obecności uczestników w siedzibie placówki. Tu wszystko rozegra się za pośrednictwem internetu.
– Warunkiem udziału w konkursie jest wysłanie czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia oraz nagranego filmu z prezentacją. Materiały zgłoszeniowe, czyli kartę zgłoszenia i filmik, należy wysłać na adres mejlowy: goksir@o2.pl – informuje Małgorzata Izydorczyk, dyrektor GOKSiR-u. Jeśli ktoś nagra filmik zbyt duży, by go wysłać mejlem, może go przekazać poprzez udostępnienie na dysku Google lub poprzez serwis wetransfer.com (oba systemy są bezpieczne, a co najmniej ten pierwszy jest znany raczej większości użytkowników internetu).
Ważne, że okres nadsyłania nagrań i kart zgłoszeń trwa do 25 stycznia 2021 roku. Jest więc jeszcze troszkę czasu, choć lepiej nie odkładać na ostatnią chwilę. Dodajmy jeszcze, że konkurs obejmuje cztery kategorie wiekowe, od przedszkolaków po osoby dorosłe. A każdy uczestnik może zgłosić jedną kolędę lub pastorałkę, której czas prezentacji nie powinien przekroczyć 5 minut. Po resztę informacji odsyłamy do regulaminu, który jest dostępny na stronie goksirprzystajn.naszgok.pl. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przystajń

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Przystajń

Wójt podsumowuje rok

Jarosław Jędrysiak15 lutego 2024

Na co pójdą gminne pieniądze?

Jarosław Jędrysiak31 stycznia 2024

Ile nowych książek w ciągu roku?

Jarosław Jędrysiak13 stycznia 2024

Kiermasz świąteczny w Przystajni

Jarosław Jędrysiak19 grudnia 2023

Zasłużony dla województwa

Jarosław Jędrysiak12 grudnia 2023

Policjanci szkolili strażaków ochotników

Jarosław Jędrysiak23 listopada 2023