Wręczyca Wielka

Strażacy malowani

Nagrody przekazano za pośrednictwem szkół.
Strażacy malowani

KONKURS. W gminie Wręczyca podsumowali wyniki tutejszych eliminacji Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Tylko epidemia uniemożliwiła tradycyjne wręczenie nagród

Tak jak w poprzednich edycjach, tak i teraz tematem konkursu był udział straży pożarnych w akcjach ratowniczo- -gaśniczych, w akcjach przeciwdziałania i usuwania skutków klęsk żywiołowych i wszelka inna działalność prowadzona „ludziom na pożytek” przez strażaków. Celem – zarówno zainteresowanie młodego pokolenia tematyką strażacką, jak i propagowanie pozytywnych postaw społecznych. No i rozwój talentów plastycznych.
Po eliminacjach w gminie Wręczyca wyłoniono laureatów i przyznano nagrody. Kłopot w tym, że epidemia nie pozwoliła na ich wręczenie w typowy sposób, w dużej sali z publicznością. Dlatego wójt gminy Tomasz Osiński przekazał wszystkie nagrody dla laureatów do ich szkół, skąd dopiero trafiły do rąk nagrodzonych.
Dodajmy jeszcze, że prace plastyczne oceniło jury w składzie: Cezary Sowa (przewodniczący), Elżbieta Bednarek, Aneta Kiepura, Robert Mańczyk. Wyniki podajemy obok. (jar)

LAUREACI WRĘCZYCKICH ELIMINACJI STRAŻACKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
Przedszkola. 1) Julia Kasprzak – Przedszkole we Wręczycy Wielkiej, 2) Pola Matuszczyk – Oddział Przedszkolny w Kulejach, 3) Kuba Misterski – Przedszkole w Węglowicach. Wyróżnienia: Aleksander Nicpoń – Przedszkole w Truskolasach, Karolina Kowalczyk – Oddział Przedszkolny w Kulejach, Anna Kiepura – Przedszkole we Wręczycy Wielkiej, Mikołaj Wójcik – Przedszkole we Wręczycy Wielkiej, Julia Staszczyk – Przedszkole we Wręczycy Wielkiej.
Szkoła podstawowa, klasy I-IV. 1) Fabian Paciepnik – Szkoła Podstawowa w Truskolasach, Karolina Kiepura – Szkoła Podstawowa we Wręczycy Wielkiej, 2) Patryk Rybak – Szkoła Podstawowa w Truskolasach, Hubert Błaszczykowski – Szkoła Podstawowa w Truskolasach, 3) Kalina Wójcik – Szkoła Podstawowa w Truskolasach, Amelia Musiel – Szkoła Podstawowa we Wręczycy Wielkiej. Wyróżnienia: Lena Wochnik – Szkoła Podstawowa w Truskolasach, Maria Kozak – Szkoła Podstawowa w Truskolasach.
Szkoła podstawowa, klasy V-VIII. 1) Roksana Rokosa – Szkoła Podstawowa w Truskolasach, Aleksandra Paczkowska – Szkoła Podstawowa w Truskolasach, 2) Przemysław Szajer– Szkoła Podstawowa w Kulejach, 3) Wiktoria Chramiec- Szkoła Podstawowa w Truskolasach. Wyróżnienia: Paulina Góra – Szkoła Podstawowa w Truskolasach.

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wręczyca Wielka

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Wręczyca Wielka

Przesadził – to mało powiedziane

Jarosław Jędrysiak13 lutego 2024

Jakie inwestycje w gminie Wręczyca?

Jarosław Jędrysiak31 stycznia 2024

Nasi na Planecie Energii

Jarosław Jędrysiak21 grudnia 2023

Sukces mażoretek

Jarosław Jędrysiak19 grudnia 2023

Pozytywni warcabiści

Jarosław Jędrysiak5 grudnia 2023

Będą wymieniać wodomierze

Jarosław Jędrysiak3 grudnia 2023