Kłobuck

Kłobucki MOK znów na podium!

Olga Skwara podkreśla, że największe brawa należą się jej zespołowi, który wykazał się naprawdę dużym zaangażowaniem przy projekcie.
Kłobucki MOK znów na podium!

INICJATYWA. Po raz drugi Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku został beneficjentem programu „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021”. Do Narodowego Centrum Kultury wpłynęły 232 wnioski. Kłobucki MOK znalazł się na liście 50 podmiotów, których projekty były najlepiej ocenione. Wniosek zdobył 84 punkty. Już wkrótce rusza więc kolejna edycja Kuźni Lokalnych Pomysłów, która umożliwia realizację pomysłów kulturalnych, ale nie tylko.

– Cieszę się, że udało się po raz drugi zdobyć środki na to przedsięwzięcie, ponieważ pozwala to na jeszcze lepszy kontakt z naszymi mieszkańcami i wsłuchaniem się w ich potrzeby – mówi Olga Skwara, dyrektor kłobuckiego ośrodka kultury.
– Poprzednia edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie – podkreśla, dodając, że największe brawa należą się zespołowi MOK-u, który wykazał się naprawdę dużym zaangażowaniem przy projekcie. (mag)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

Samorządowe budynki przestaną kopcić

Jarosław Jędrysiak14 kwietnia 2024

Fotografowali wiosnę

Jarosław Jędrysiak10 kwietnia 2024

Rusza wielka inwestycja pod Kłobuckiem

Jarosław Jędrysiak31 marca 2024

Przedszkolaki gośćmi w szkole

Jarosław Jędrysiak26 marca 2024

Są środki na bezcenny zabytek

Jarosław Jędrysiak25 marca 2024

Wkrótce decyzja o budowie drogi wojewódzkiej 491

Jarosław Jędrysiak24 marca 2024