Popów

Konkurs dla piszących dorosłych

W konkursie mogą wziąć udział piszący poezję i (lub) prozę. ARCH.
Konkurs dla piszących dorosłych

KONKURS. Biblioteka w Popowie ogłosiła konkurs literacki. Co warte podkreślenia – nie chodzi o konkurs dla dzieci, ale dla dorosłych

Gminna Biblioteka Publiczna w Popowie zachęca do nadsyłania swoich prac na konkurs literacki dla dorosłych (i seniorów). W konkursie mogą wziąć udział piszący poezję i (lub) prozę. Trzeba jedynie wpisać się w wyznaczone ramy konkursu. A te precyzują, że do konkursu można zgłosić do pięciu wierszy lub jeden utwór prozatorski o objętości do pięciu stron formatu A4. Z góry określona jest tematyka prac. To wiosna.
Ważne także, by prace podpisywać pseudonimem. To wymóg regulaminowy. Gotowe dzieła można dostarczyć organizatorowi w formie wydruku komputerowego, rękopisu, na nośniku elektronicznym lub przez pocztę elektroniczną (e-mail: bibl_popow@op.pl – praca musi być w załączniku, najlepiej w formacie pdf, a w tytule maila ma być pseudonim autora i dopisek „Konkurs literacki”). Do pracy przesyłanej pocztą tradycyjną lub dostarczanej osobiście należy dołączyć zaklejoną kopertę podpisaną pseudonimem, w której należy umieścić kartkę zawierającą imię, nazwisko i wiek autora pracy. W przypadku prac nadsyłanych pocztą elektroniczną należy je popisać pseudonimem, a dane osobowe (imię, nazwisko, wiek autora) umieścić osobno w treści maila lub w załączniku. To nie wszystkie formalności – po dalsze szczegóły regulaminowe odsyłamy już jednak do organizatora. Informacje na temat konkursu są dostępne na stronie internetowej biblioteki (www.popow-gbp.sowa.pl) oraz pod numerem telefonu 343 177 019.
Termin nadsyłania prac upływa 31 marca. Przewidziane są nagrody rzeczowe. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popów

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Popów

Rusza rozbudowa oczyszczalni ścieków

Jarosław Jędrysiak13 maja 2024

Przez wieś jak po drodze ekspresowej

Jarosław Jędrysiak23 kwietnia 2024

Cenna akcja w Popowie

Jarosław Jędrysiak11 kwietnia 2024

Sołtysi są doceniani

Jarosław Jędrysiak20 marca 2024

Ile wydali na inwestycje?

Jarosław Jędrysiak2 marca 2024

60-latka niemal wjechała pod pociąg

Jarosław Jędrysiak27 lutego 2024