Przystajń

Pisanki online

Każdy więc, kto chce wziąć udział, robi jedną jak najciekawszą pisankę. A potem przekazuje ją online organizatorowi, czyli GOKSiR-owi. ARCH.
Pisanki online

KONKURS. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przystajni zaprasza na wielkanocny konkurs. Jak wiele rzeczy dzisiaj – w formie online

Po pierwsze to konkurs plastyczny, przy czym technika może być użyta dowolna. Po drugie – tematyka jest wielkanocna: to konkurs na pisankę wielkanocną. Po trzecie, też istotne, nie tylko dzieci mogą wziąć udział, bo przewidziane są kategorie wiekowe dla przedszkolaków i uczniów podstawówki, ale też jedna wspólna dla tych, którzy już są dorośli. Po czwarte – to konkurs online. Jak to możliwe? Skoro chodzi o pisanki?
To proste. Pisankę oczywiście trzeba wykonać „analogowo”. To znaczy tradycyjnie, z użyciem jajka. W końcu chodzi o kultywowanie tradycji, a w tych mieszczą się pisanki, a nie grafiki komputerowe. Każdy więc, kto chce wziąć udział, robi jedną jak najciekawszą pisankę. A potem przekazuje ją online organizatorowi, czyli GOKSiR-owi. I tu już trzeba wspomóc się cyfrowo, bo sama pisanka mejlem nie przejdzie, ale jej zdjęcie – już tak. Czyli, krótko pisząc, uczestnik wykonuje pisankę konkursową, robi jej zdjęcie (wyraźne, w naturalnych kolorach) i wysyła to zdjęcie na goksir@o2.pl. Dołącza kartę zgłoszenia (do pobrania na stronie organizatora, gdzie też szczegółowy regulamin: goksirprzystajn.naszgok.pl). Niepełnoletni dołączają też zgodę rodziców na udział w konkursie i publikację wizerunku. Ważne, by się wyrobić z tym wszystkim w terminie do 31 marca. Zwycięzcy otrzymają nagrody i dyplomy. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przystajń

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Przystajń

Nowy samorząd gminy Przystajń już działa

Jarosław Jędrysiak15 maja 2024

Wójt podsumowuje rok

Jarosław Jędrysiak15 lutego 2024

Na co pójdą gminne pieniądze?

Jarosław Jędrysiak31 stycznia 2024

Ile nowych książek w ciągu roku?

Jarosław Jędrysiak13 stycznia 2024

Kiermasz świąteczny w Przystajni

Jarosław Jędrysiak19 grudnia 2023

Zasłużony dla województwa

Jarosław Jędrysiak12 grudnia 2023