Kłobuck

Wykorzystał nastolatkę w kłobuckim parku!

Za wyrządzoną dziewczynce krzywdę sprawca może spędzić do 8 lat w więzieniu.
Wykorzystał nastolatkę w kłobuckim parku!

POLICJA. Zaatakował i doprowadził 16-latkę do poddania się innej czynności seksualnej. W parku w Kłobucku. Policja informuje, że pokrzywdzonych przez 58-latka może być więcej. I prosi o kontakt w takiej sytuacji

To szokujące zdarzenie. Wydawałoby się, że takie rzeczy to nie u nas. A jednak. W centrum Kłobucka, przy ulicy Topolowej, w miejscu publicznym.
– Do kłobuckiej komendy zgłosiła się kobieta ze zrozpaczoną nastoletnią córką. Z rozmowy z matką wynikało, że gdy jej małoletnia córka przechodziła przez park przy ulicy Topolowej w Kłobucku, podszedł do niej nieznany mężczyzna, który przemocą doprowadził małoletnią do poddania się tak zwanej innej czynności seksualnej – opisuje rzecznik kłobuckiej policji, sierż. sztab. Marlena Wiśniewska. Policja zadziałała szybko i skutecznie.
– Kłobuccy policjanci bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali 58-letniego mieszkańca gminy Kłobuck. Na podstawie materiału dowodowego przygotowanego przez policjantów i nadzorującego śledztwo prokuratora sąd postanowił tymczasowo aresztować sprawcę – dodaje policjantka.
Sprawcy grozi kara do 8 lat więzienia. Został w tej chwili odizolowany w areszcie na trzy miesiące. Policja ma też informacje, że pokrzywdzonych może być tutaj więcej. Dlatego ma apel do osób posiadających stosowną wiedzę.
– Prosimy o kontakt w przedmiotowej sprawie z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku, ulica Bohaterów Bitwy pod Mokrą 5, numer telefonu 47 85 82 200 – apeluje rzeczniczka policji.
Opisywane zdarzenie miało miejsce we wtorek 16 marca. Policja oficjalnie poinformowała o nim w poniedziałek. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Nasze młode tenisistki z ważnym sukcesem

Jarosław Jędrysiak22 maja 2024

Młodzi muzycy konkurują na scenie

Jarosław Jędrysiak20 maja 2024

Starosta i wicestarosta z życzeniami w ZOZ

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024

Dobrze uczą śpiewać w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024

Burmistrz dziękował pracownikom służb komunalnych

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024

Dzień tych, którzy krzewią czytelnictwo

Jarosław Jędrysiak15 maja 2024