Krzepice

Rozpoznajesz poszukiwanego?

Rozpoznajesz tę osobę? Policja prezentuje ten kadr z monitoringu.
Rozpoznajesz poszukiwanego?

POLICJA. Policja publikuje wizerunek mężczyzny, którego podejrzewa o dokonanie kradzieży telefonu komórkowego. Zdarzenie miało miejsce w Krzepicach na ulicy Kościuszki

S prawa nie jest najświeższa, bo do kradzieży doszło 11 grudnia 2020 roku. Ale jest zapis z monitoringu, więc policja liczy, że osoba, która została w ten sposób zarejestrowana, może zostać przez kogoś rozpoznana. W tej sprawie dochodzenie prowadzą śledczy z Komisariatu Policji w Krzepicach. Do kradzieży telefonu marki Samsung Galaxy S10+ doszło dokładniej rzecz biorąc w godzinach 13.30-13.50. Na ul. Kościuszki w Krzepicach – tam, gdzie wiata przystanku PKS.
– Zabezpieczony w sprawie monitoring zarejestrował sprawcę kradzieży, który o godz. 13.34 wchodzi do wiaty przystanku PKS, podchodzi do śpiącego pokrzywdzonego, a następnie przeszukuje kieszenie jego kurtki i spodni. Chwilę później wychodzi z wiaty przystanku, podchodzi do stojącego roweru i odjeżdża. Podejrzewany o kradzież mężczyzna był ubrany w czarne spodnie, kurtkę koloru czerwono-szarego oraz czarną czapkę – podaje rzecznik kłobuckiej policji, sierż. sztab. Marlena Wiśniewska.
Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny zarejestrowanego przez monitoring. Ale policjanci liczą, że publikacja jego wizerunku spowoduje przełom w dochodzeniu i że będzie możliwe dotarcie do poszukiwanego.
– Osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Krzepicach, ulica Mickiewicza 34, tel. 47 85 82 510 lub krzepice@klobuck.ka.policja.gov.pl. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Krzepice

Szczegółowo badają warunki w szkole

Jarosław Jędrysiak12 marca 2024

Mierzono pył w powietrzu

Jarosław Jędrysiak2 marca 2024

Omówili zagrożenie wysokim poziomem wody

Jarosław Jędrysiak21 lutego 2024

Ferie w GOK-u trwają

Jarosław Jędrysiak6 lutego 2024

Debata o bezpieczeństwie w sieci

Jarosław Jędrysiak30 stycznia 2024

Inwestycje na 14,5 miliona złotych

Jarosław Jędrysiak23 stycznia 2024