Powiat

Pomóżmy Mateuszkowi!

Pomóżmy Mateuszkowi!

POMOC. Mateusz urodził się w lutym 2016 r. Zdiagnozowano u niego bardzo rzadką chorobę genetyczną, padaczkę lekooporną, obniżone napięcie mięśniowe i opóźniony rozwój psychoruchowy. Pomimo prawie 4 lat chłopiec nie potrafi mówić i chodzić. Pozostaje pod stałą opieką specjalistów: neurologa, neƒrologa, genetyka, neurochirurga, kardiologa, audiologa i wielu innych

Jedynie regularne ćwiczenia i rehabilitacja wspomagana sprzętem ortopedycznym pozwalają mieć nadzieję, że walka o samodzielną przyszłość Mateusza zakończy się sukcesem.
– Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc i wsparcie, które pozwoli nam dalej dążyć do naszego największego marzenia, jakim jest samodzielność naszego syna, możliwość zobaczenia, jak chodzi i mówi – mówią rodzice Mateusza.
Aby pomóc Mateuszowi, wystarczy wpłacić jeden procent podatku lub dowolną kwotę na specjalne, przypisane do niego subkonto w Fundacji „Miej serce” z dopiskiem „Mateusz Bielecki”. Szczegóły na plakacie obok. (oprac. red.)
bielecki-mateusz-plakat

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 509 876 258

Więcej w Powiat

Jak poprawnie głosować?

Jarosław Jędrysiak7 kwietnia 2024

„Bezpieczny cyklista”

Jarosław Jędrysiak30 marca 2024

Pijany kierowca traci swój pojazd

Jarosław Jędrysiak27 marca 2024

Policjantka pomogła mamie znaleźć dziecko

Jarosław Jędrysiak24 marca 2024

Groźny wirus w truskawkach z Maroka

Jarosław Jędrysiak23 marca 2024

Znów narkotyki w naszym powiecie!

Jarosław Jędrysiak12 marca 2024