Kłobuck

Złapali złodzieja w drogerii

Zatrzymanie w kłobuckim sklepie nastąpiło po kolejnej kradzieży, o którą podejrzewany jest częstochowianin.
Złapali złodzieja w drogerii

POLICJA. W poprzedni poniedziałek kłobuccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który został złapany podczas kradzieży perfum

– Mężczyzna dokonał kradzieży perfum w jednej z kłobuckich drogerii. Jak się okazało, 28-letni częstochowianin ma na swoim koncie co najmniej 3 inne kradzieże w tym sklepie. Wartość strat to ponad 2 tysiące złotych – podaje rzecznik kłobuckiej policji, sierż. sztab. Marlena Wiśniewska.
Przestępstwa, w których straty dotknęły kłobucki sklep, to nie wszystko, co – jak wynika z zebranego materiału dowodowego – ma na sumieniu zatrzymany.
– Mężczyzna w przeszłości był wielokrotnie zatrzymywany za kradzieże sklepowe na terenie województwa śląskiego i czterokrotnie przebywał w aresztach śledczych i zakładach karnych w związku z popełnionymi kradzieżami. W styczniu tego roku wyszedł z więzienia i zdążył już popełnić kolejne wykroczenia przeciwko mieniu – dodaje rzeczniczka policji.
Obecnie zatrzymany usłyszał już zarzuty trzech kradzieży, które miały miejsce w kłobuckiej drogerii. Ustalono też coś dodatkowego.
– Podejrzany był dodatkowo poszukiwany celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa. Wczoraj mężczyzna został aresztowany. Kolejne kilka lat swojego życia spędzi za murami więzienia – podsumowuje policjantka. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Samorządowe budynki przestaną kopcić

Jarosław Jędrysiak14 kwietnia 2024

Fotografowali wiosnę

Jarosław Jędrysiak10 kwietnia 2024

Rusza wielka inwestycja pod Kłobuckiem

Jarosław Jędrysiak31 marca 2024

Przedszkolaki gośćmi w szkole

Jarosław Jędrysiak26 marca 2024

Są środki na bezcenny zabytek

Jarosław Jędrysiak25 marca 2024

Wkrótce decyzja o budowie drogi wojewódzkiej 491

Jarosław Jędrysiak24 marca 2024