Wręczyca Mała

Zaginioną 82-latkę odnalazł dzielnicowy

82-latka została szybko odnaleziona. Gdzie była?
Zaginioną 82-latkę odnalazł dzielnicowy

POLICJA. Był stres bliskich, ale finał okazał się szczęśliwy. 82-latka, która zniknęła nagle z oczu krewnych, została odnaleziona przez policję. Nic się jej nie stało

Dokładnie tydzień temu rano do kłobuckiej komendy zgłosiło się dwóch mężczyzn, których zaniepokoiła nieobecność ich siostry na porannej mszy rodzinnej.
– Nie mieli z nią kontaktu od poprzedniego dnia, dom był zamknięty, a samotnie mieszkająca seniorka nie odpowiadała na telefony i pukanie do drzwi. Mundurowi natychmiast pojechali do miejsca zamieszkania 82-letniej kobiety. Istniała obawa, że coś mogło jej się stać. Policjanci wspólnie ze strażakami wyważyli drzwi i weszli do środka. Wewnątrz nikogo nie zastali – podaje rzecznik kłobuckiej policji, sierż. sztab. Marlena Wiśniewska.
To, że nie potwierdziły się obawy, że kobieta nie otwiera, bo coś się jej stało, nie oznaczało końca stresu krewnych. Skoro dom stał pusty, to gdzie podziała się ich 82-letnia siostra?
– Mundurowi rozpoczęli poszukiwania. Na efekty ich pracy nie trzeba było długo czekać. Dzielnicowy szybko odnalazł mieszkankę swojego rejonu. Całą i zdrową odwiózł do domu, gdzie czekał na nią zaniepokojony brat. Okazało się, że seniorka – nie informując najbliższych – z samego rana wybrała się na badania lekarskie. Podziękowała dzielnicowemu za okazaną pomoc – relacjonuje rzeczniczka policji. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wręczyca Mała

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Wręczyca Mała

Skuter kontra osobówka

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2022

Gazem i na gazie

Jarosław Jędrysiak24 maja 2021

Jak rozwiążą sprawę oczyszczalni?

Jarosław Jędrysiak7 listopada 2019

Mieszkańcy nie chcą oczyszczalni pod swoimi domami!

Jarosław Jędrysiak30 października 2019