Kłobuck

MOK zaprasza na „letni koktajl” kulturalny

W Kłobucku kalendarz można zobaczyć w formie wielkiego plakatu na budynku domu kultury. MOK KŁOBUCK
MOK zaprasza na „letni koktajl” kulturalny

REKREACJA. Sporo zamierzeń kulturalnych na sezon letni i sporo punktów w programie. Kalendarz imprez MOK na lato nigdy nie był tak przejrzysty. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie lub dla swoich dzieci

Dlaczego piszemy, że kalendarz imprez MOK jest przejrzysty jak nigdy? W Kłobucku można go zobaczyć w formie wielkiego plakatu na budynku domu kultury. Po prostu można rzucić okiem, gdy się przechodzi, i sprawdzić, co się szykuje w najbliższym czasie. I wybrać coś dla siebie.
Nie każdy bywa regularnie w centrum miasta, dlatego program wciąż dostępny jest online na stronie MOK-u. Tu też w kilku słowach nakreślimy, co się w nim znajduje.
Po pierwsze ruszyło kino i seanse będą się tam odbywały co tydzień w czwartki w sali, a do tego raz w miesiącu w piątki w plenerze. To też propozycje z zasady odpowiednio dla dzieci i dorosłych. Po drugie – wracają imprezy plenerowe. Choć w tym roku nie było szans na zdążenie z Dniami Kłobucka – wszyscy doskonale wiemy, jaka była przyczyna odwołania większości tego rodzaju imprez w Polsce – to w Kłobucku i tak będzie się coś działo w zamian. Już w sobotę Noc Świętojańska (o której też informujemy osobno), 3 lipca koncert folkowy za MOK-iem, 7 sierpnia – koncert etno-bębniarski przy MOK-u. Będą wydarzenia z myślą typowo o dzieciakach. Najbliższe – 4 lipca, gdy instruktorzy MOK-u zaproszą na zabawy plenerowe i przedstawienie pod gmachem domu kultury. 17 lipca będą animacje, pokazy i cyrkowa parada, czyli warsztaty familijne pod MOK-iem. Wcześniej, 10 lipca, w letniej biesiadzie muzycznej wystąpią nasi lokalni artyści. W drugiej połowie lipca i w sierpniu – kolejne propozycje. Być może będzie jeszcze okazja, by o nich osobno wspomnieć. Kto nie chce czekać – znajdzie szczegóły w materiałach MOK-u. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Łatwiej dojechać nad zalew Zakrzew

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Emilia Osadnik ze złotem mistrzostw Polski

Jarosław Jędrysiak15 lipca 2024

Wytańczyli pierwsze miejsce

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Budują dla mieszkańców

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024

Kwiaty dla oświaty, świadectwa dla uczniów

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Wizyta delegacji z Mościsk w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024