Kłobuck

Rapowy sukces kłobuckiego MOK-u

Dyrektor Olga Skwara, kadra MOK Kłobuck, pomysłodawca imprezy Kacper Polis, raper Zeamsone z zespołem.
Rapowy sukces kłobuckiego MOK-u

INICJATYWA. 24 września 2021 roku odbyła się pierwsza inicjatywa lokalna „Summer California Festival Talent Show”, zorganizowana w ramach Kuźni Lokalnych Pomysłów w Miejskim Ośrodku Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku, objęta honorowym patronatem burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego, dofinansowana ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021”

Pomysłodawcą inicjatywy jest przedstawiciel nieformalnej grupy młodzieżowej, Kacper Polis WhiteWell – młody, kreatywny, muzycznie utalentowany raper z Kłobucka. Inicjatywa Kacpra, Summer California Festival Talent Show, zyskała najwięcej punktów podczas głosowania rady ekspertów. Jest ona skierowana do młodzieży – jednej z grup odbiorczych, z którymi MOK Kłobuck współpracował podczas programu „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021”.
W pierwszej części imprezy odbył się konkurs talentów – krótkie prezentacje sceniczne. Jego wyniki podajemy w ramce. Po talent show odbył się koncert, który wzbudził duże zainteresowanie wśród młodzieży. Jako support wystąpił pomysłodawca inicjatywy, Kacper Polis WhiteWell, a gwiazdą wieczoru był Zeamsone, szybko zdobywający dużą popularność w świecie muzycznym. Koncert okazał się spektakularnym sukcesem, który uwydatnił, jak ważne jest współdziałanie z młodzieżą i prowadzenie otwartego dialogu nad przygotowaniem dla młodych mieszkańców ciekawej oferty kulturalnej, którą dzięki Kuźni Lokalnych Pomysłów kłobucki MOK może wprowadzać w życie. (red.)

zeamsone2

Zeamsone i publiczność.

Wyniki talent show
I miejsce – pokaz iluzjonistyczny – Mateusz Koza
II miejsce – śpiew – Nikola Bernad
III miejsce – taniec – Szymon Dąbrówka, Patrycja Lipnicka

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Pora idealna dla pikników i festynów

Jarosław Jędrysiak13 czerwca 2024

Kompletnie pijana za kółkiem spowodowała kolizję

Jarosław Jędrysiak11 czerwca 2024

Szkolna świetlica ukończona i otwarta

Jarosław Jędrysiak10 czerwca 2024

Słowa uznania dla działaczy kultury

Jarosław Jędrysiak9 czerwca 2024

Już projektują nowy żłobek w Kłobucku!

Jarosław Jędrysiak26 maja 2024

Iga Kozacka na 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

Redakcja25 maja 2024