Lipie

Zderzyły się aż trzy auta

Trzy auta biorące udział w zderzeniu, dwie osoby poszkodowana, a przyczyną – według wstępnych ustaleń – poważny błąd jednego kierowcy w zakresie przestrzegania przepisów.
Zderzyły się aż trzy auta

POLICJA. Poważny błąd jednego z kierowców – według wstępnych ustaleń policji – doprowadził do poważnego wypadku w rejonie skrzyżowania Kasztanowej i Częstochowskiej w Lipiu

W zeszły czwartek około godziny 17:25 zgłoszono policji wypadek drogowy w Lipiu. Doszło do zderzenia się aż trzech samochodów. Jak do tego doszło? Policjanci poczynili już wstępne ustalenia.
– Ze wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że jadący w kierunku Parzymiech 39-letni kierowca audi, podczas manewru wyprzedzania w rejonie skrzyżowania, doprowadził do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym volkswagenem, którym podróżował ojciec z 3-letnim dzieckiem. Dodatkowo po zderzeniu pojazdy przemieściły się i uderzyły w passata, którego kierowca oczekiwał na wjazd z drogi podporządkowanej – relacjonuje asp. Kamil Raczyński z kłobuckiej komendy policji.
Z ustaleń tych wynika, że doszło tu więc do wyprzedzania w miejscu, w którym jest to zabronione. Policja ustaliła, że kierowcy biorący udział z zdarzeniu byli trzeźwi. Wszyscy są mieszkańcami powiatu kłobuckiego. Niestety, są też poszkodowani. To sam kierowca audi, który wyprzedzał, oraz dziecko, które było pasażerem volkswagena. Osoby te z miejsca zdarzenia zostały zabrane do częstochowskiego szpitala.
Wkrótce po wypadku wyjaśnianiem jego szczegółów zajęli się kłobuccy kryminalni pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lipie

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Lipie

Odpowiedzialna pracownica nagrodzona

Jarosław Jędrysiak11 marca 2024

Podali, kto odpowiada za odśnieżanie

Jarosław Jędrysiak7 grudnia 2023

Pojedzie do Doliny Krzemowej

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2023

„Być jak Ignacy” w Lipiu

Jarosław Jędrysiak14 czerwca 2023

Tablica pokaże jakość powietrza

Jarosław Jędrysiak30 maja 2023

Gminna aplikacja pomoże z odpadami

Jarosław Jędrysiak17 maja 2023