Kłobuck

Wracają Dni Kłobucka

Wracają Dni Kłobucka

IMPREZA. Już dziś wieczorem rozpoczynają się – po tak długiej pandemicznej przerwie – Dni Kłobucka. Bogaty program zaplanowano na sobotę i niedzielę. Wystąpią m.in. Rafał Brzozowski i Cała Góra Barwinków. Będzie też kabaret

W piątek 24 czerwca Dni Kłobucka rozpocznie Noc Świętojańska. O 21.30 rozpocznie się spektakl Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Kłobucka”. Odbędzie się na „Mostku Miłości” w parku w Kłobucku.
Program na sobotę rozpocznie turniej Wymiatacze. Widowiskowa rywalizacja zgłoszonych drużyn będzie trwała na kłobuckim rynku od 15.00 do 19.30. Do pokonania będzie specjalnie przygotowany tor przeszkód. Po Wymiataczach na rynku rozpocznie się program artystyczny. Najpierw „Rodzinne granie” w wykonaniu Izabeli i Krzysztofa oraz Jagody, Zofii i Sebastiana Wypychów. O 20.00 na scenę na półtorej godziny wejdzie Cała Góra Barwinków. Nasz eksportowy zespół z całą pewnością rozrusza kłobucką publiczność. Zwłaszcza po tak długiej przerwie w swobodnym dostępie do podobnych koncertów. Następnie wystąpi znany z telewizji i udziału w konkursie Eurowizji Rafał Brzozowski. Po jego koncercie, od 22.50, rozpocznie się Męskie Granie z udziałem Michała Błaszczaka, Łukasza Drzazgi, Błażeja Kozackiego i Kevina Wysockiego. Na koniec, od 23.30, odbędzie się dyskoteka.
Niedzielę rozpocznie „Kulturalny poranek” i spektakl dla dzieci „Tajemnica pewnej pracowni naukowej” w wykonaniu grupy teatralnej sMOK. To od 11.00 w sali widowiskowej MOK Kłobuck. Na scenie Dni Kłobucka program ruszy od 14.00. Do 18.30 będą występowały lokalne zespoły artystyczne. Potem na scenie pojawi się discopolowy zespół CamaSutra, który będzie bawił publiczność przez godzinę. Od 19.30 – Kabaret Czwarta Fala i Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Kłobucka”. O 20.30 scenę przejmie zespół Atest.
Dopełnieniem tego, co na scenie, będą różne stoiska, wesołe miasteczko dla dzieci i oczywiście gastronomia. (jar)

dni-klobucka-2022

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Łatwiej dojechać nad zalew Zakrzew

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Emilia Osadnik ze złotem mistrzostw Polski

Jarosław Jędrysiak15 lipca 2024

Wytańczyli pierwsze miejsce

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Budują dla mieszkańców

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024

Kwiaty dla oświaty, świadectwa dla uczniów

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Wizyta delegacji z Mościsk w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024