Bez kategorii

Trwa konkurs dla kół gospodyń

Koła gospodyń mogą w prosty sposób wziąć udział w konkursie i powalczyć o nagrody pieniężne.
Trwa konkurs dla kół gospodyń

W zasadzie wymagania są niewielkie, by w konkursie wziąć udział. A można uzyskać nawet 10 tysięcy na rzecz koła gospodyń

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że do 12 marca trwa nabór do Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP.
Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu jest hasło: „Polskie zwyczaje żniwne i dożynkowe”.
Jak wziąć udział? Koła Gospodyń Wiejskich zgłaszają się samodzielnie poprzez przesłanie pocztą elektroniczną na adres: konkurs.KGW@prezydent.pl poprawnie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej, potwierdzenia wpisu koła do odpowiedniego rejestru oraz – i to jedyne zadanie wymagające inwencji – krótkiego amatorskiego materiału audiowizualnego, przygotowanego i nagranego przez koło, trwającego nie dłużej niż 120 sekund, a promującego działalność tegoż koła.
Organizatorzy konkursu przewidzieli dla laureatów całkiem kuszące nagrody pieniężne wysokości od 10 tysięcy złotych za pierwsze miejsce przez 6 tysięcy złotych za miejsce drugie po 4 tysiące złotych za miejsce trzecie. Będą też nagrody dla innych finalistów – w wysokości po 1500 złotych brutto.
Koła, które wezmą udział, doczekają się ogłoszenia wyników i rozdania nagród we wrześniu 2023 roku. Nastąpi to podczas Dożynek Prezydenckich 2023 w Warszawie. Szczegóły można znaleźć w internecie pod adresem: https://www.prezydent.pl/malzonka-prezydenta/inicjatywy/konkurs-dla-kol-gospodyn-wiejskich-o-nagrode-malzonki-prezydenta-rp – tam też jest regulamin konkursu. (jar)

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bez kategorii

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Bez kategorii

Nowe e-wydanie tygodnika jest już dostępne!

Redakcja22 marca 2024

Zapraszamy na NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ

Marcin Syguda22 czerwca 2023

Koszykarski Klub Sportowy Basket Legnica w drodze po mistrzostwo III ligi

Marcin Syguda22 lutego 2023

ZUS szybko rozpatruje wnioski 500 plus

Jarosław Jędrysiak21 lutego 2023

Kończy się ważność bonów turystycznych

Jarosław Jędrysiak1 sierpnia 2022

Poradzą w sprawie uchodźców

Jarosław Jędrysiak23 marca 2022