Kłobuck

Jak dobrze spędzić ferie w mieście?

ARCH.
Jak dobrze spędzić ferie w mieście?

Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku przygotował na rozpoczynające się ferie ciekawy program atrakcji. To oferta przede wszystkim dla tych, którzy okres przerwy od nauki będą spędzać w całości lub w części na miejscu, w mieście. Wśród propozycji znajdzie się z pewnością coś ciekawego dla każdego z młodych mieszkańców miasta i gminy

Program Miejskiego Ośrodka Kultury na ferie w roku 2024 przedstawiono na przygotowanych w tym celu plakatach, które zamieszczamy obok. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę choć na kilka z kierowanych do dzieci i młodzieży propozycji.
29 stycznia i 2 lutego odbędą się zajęcia z homerecordingu, czyli z nagrywania w domu. Będzie to nauka obsługi programów do tworzenia podcastów i muzyki, nauka obróbki i edycji ścieżek dźwiękowych, miksowania utworów, obsługi wtyczek VST, zdobywanie umiejętności nagrywania gitary i wokalu. Zajęcia są dla dzieci w wieku 10-15 lat. Są bezpłatne, ale są na nie zapisy.
Tak samo zapisać trzeba się na kurs gitarowy dla początkujących. Będą to zajęcia 5 i 9 lutego. Celem jest przekazanie podstaw wiedzy i umiejętności – tak na dobry start przygody z gitarą.
Z kolei 7 lutego o 11.00 w sali MOK za darmo będzie można obejrzeć spektakl „Palce lizać, czyli wybuchowy deser!”. Dom kultury zachęca informacjami, że będzie to przedstawienie pełne humoru, atrakcyjne dla dzieci, ale także rodziców. W czwartek 8 lutego o ósmej rano – wyjazd do Katowic na interaktywną wystawę „Kleks. Magia kina”, połączoną z projekcją filmu „Akademia Pana Kleksa” – w najnowszej wersji. Tu też obowiązują zapisy i pokrycie kosztu udziału w wysokości 120 złotych.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami programu. (jar)

Jak dobrze spędzić ferie w mieście (1651) + grafiki 1
Jak dobrze spędzić ferie w mieście (1651) + grafiki 2
Jak dobrze spędzić ferie w mieście (1651) + grafiki 3

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Łatwiej dojechać nad zalew Zakrzew

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Emilia Osadnik ze złotem mistrzostw Polski

Jarosław Jędrysiak15 lipca 2024

Wytańczyli pierwsze miejsce

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Budują dla mieszkańców

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024

Kwiaty dla oświaty, świadectwa dla uczniów

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Wizyta delegacji z Mościsk w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024