Panki

Gmina pomoże skorzystać z „Czystego Powietrza”

ARCH.
Gmina pomoże skorzystać z „Czystego Powietrza”

Choć to dostępne w wielu gminach, to ciągle warto wychodzić mieszkańcom naprzeciw i ułatwiać im sięgnięcie po pieniądze na wszelkie sposoby

Aby ktoś chciał skorzystać z dobrego programu dofinansowań, musi najpierw mieć pewność co do własnej decyzji. Aby taką decyzję podjąć w pełni spokojnie, trzeba dysponować właściwą wiedzą. Dziś wiele można wyszukać samodzielnie w internecie, nie brakuje jednak osób, które zdecydowanie wolą, gdy ktoś im skondensowane informacje przystępnie przedstawi. To czasem potrafi zdziałać więcej niż tylko ogólnie formułowane zachęty do udziału w programie.
W gminie Panki taka właśnie pomoc czeka na mieszkańców. I jest to pomoc oczekiwana, o jaką się zwrócili. Zostanie mianowicie zorganizowane spotkanie dla mieszkańców na temat programu „Czyste Powietrze”. Odbędzie się ono w czwartek 29 lutego o godzinie 18.00 w sali OSP w Pankach. Będzie można nie tylko usłyszeń sporo informacji na temat podstaw programu i tego, jak i na co uzyskać dofinansowanie, ale będzie też szansa na zadanie własnych pytań i rozwianie wszelkich własnych wątpliwości. Warto skorzystać.
Gmina Panki przypomina też, że istnieje możliwość pozyskania środków na realizację przedsięwzięć takich jak docieplenie budynku, wymiana źródła ciepła, wymiana okien i drzwi, montaż instalacji fotowoltaicznej, a także na wykonanie audytu energetycznego. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panki

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Panki

Dzielnicowy sprzątał razem z uczniami

Jarosław Jędrysiak13 maja 2024

Rozbiórka poprawi widoczność

Jarosław Jędrysiak14 marca 2024

Wójt przypomina o czyszczeniu przepustów

Jarosław Jędrysiak22 lutego 2024

Chodzą fałszywi inkasenci

Jarosław Jędrysiak20 lutego 2024

Wiadomo, kiedy zgłaszać dzieci do przedszkoli i szkół

Jarosław Jędrysiak12 lutego 2024

Dzielnicowy się spisał

Jarosław Jędrysiak10 lutego 2024