Powiat

Policja podsumowała miniony rok

Policja podsumowała miniony rok

Roczna odprawa w kłobuckiej komendzie była okazją do podsumowania służby w 2023 roku i wskazania priorytetów na rok obecny. Uczestniczyli w niej także między innymi lokalni samorządowcy

Odprawie rocznej przewodniczyła Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku inspektor Mariola Biskup, która przedstawiła sprawozdanie ze stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu oraz efekty pracy uzyskane przez kłobuckich policjantów w minionym roku. Szefowa kłobuckich policjantów omówiła osiągnięte wyniki prewencji, ruchu drogowego oraz stróżów prawa zwalczających przestępczość gospodarczą i kryminalną, a także logistyki, po czym zapowiedziała kontynuację dotychczasowych działań kłobuckiej Policji w kształtowaniu poczucia bezpieczeństwa.
– Komendant, podkreślając rolę Policji w kształtowaniu poczucia bezpieczeństwa, nawiązała do osiągniętych przez kłobuckich policjantów wyników zaznaczając, że powiat kłobucki nadal jest jednym z najbezpieczniejszych w województwie śląskim. W dalszej części odprawy podziękowania za przepracowany rok oraz wspólnie pełnioną służbę na ręce komendanta składali kolejno zaproszeni goście. W wypowiedziach dominowały pochwały oraz uznanie związane z wynikami uzyskanymi przez kłobuckich mundurowych w minionym roku – podaje rzeczniczka kłobuckiej policji, asp. Joanna Wiącek-Głowacz.
Na zakończenie spotkania, inspektor Mariola Biskup zwróciła się do kierownictwa kłobuckiej Policji i podziękowała wszystkim policjantkom i policjantom oraz pracownikom cywilnym Policji, za zaangażowanie i bardzo dobrą pracę w 2023 roku. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Powiat

Rozmawiali o regionalnej drodze rowerowej

Jarosław Jędrysiak19 kwietnia 2024

Nie daj się zrobić „na pompę”

Jarosław Jędrysiak15 kwietnia 2024

Jak poprawnie głosować?

Jarosław Jędrysiak7 kwietnia 2024

„Bezpieczny cyklista”

Jarosław Jędrysiak30 marca 2024

Pijany kierowca traci swój pojazd

Jarosław Jędrysiak27 marca 2024

Policjantka pomogła mamie znaleźć dziecko

Jarosław Jędrysiak24 marca 2024