Złochowice

Policja szuka świadków śmiertelnego potrącenia

ARCH.
Policja szuka świadków śmiertelnego potrącenia

W poprzednio piątek w Złochowicach doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Kłobuccy policjanci poszukują świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby, które posiadają informacje o tym wypadku, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku

Doszło do tragedii i Policja apeluje, by każdy, kto ma taką możliwość, pomógł.
– W piątek 15 marca o godzinie 23.30 oficer dyżurny z kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego, do którego doszło w Złochowicach na ulicy Długiej.
Na miejsce skierowano policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy potwierdzili zgłoszenie. Kierowca pojazdu, który potrącił pieszego, nie udzielił poszkodowanemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Niestety pomimo reanimacji 43-letni mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu – podaje szczegóły tragedii rzeczniczka kłobuckiej policji, asp. Joanna Wiącek-Głowacz. Na miejscu zdarzenia pracowali między innymi policjanci z kłobuckiej drogówki oraz technik kryminalistyki wraz z dochodzeniowcem. Na czas oględzin droga była całkowicie zablokowana.
Najważniejsze w sprawie jest teraz doprowadzenie do zatrzymania i ukarania kogoś, kto śmiertelnie potrącił 43-latka. Policja intensywnie nad tym pracuje. Mundurowi analizują zebrany materiał dowodowy zarówno w celu ustalenia sprawcy zdarzenia, jak i wyjaśnienia dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. W tej sprawie bardzo pomocna może się okazać każda informacja, którą mogą posiadać świadkowie wypadku. Przy czy pojazd sprawcy ktoś mógł zauważyć lub zarejestrować na samochodowej kamerce niekoniecznie w tym miejscu, gdzie doszło do potrącenia, ale gdzieś w okolicy. Policja potrafi z takich strzępów informacji wyciągać wnioski i to może być szansa. Stąd apel.
– Jeśli ktoś z państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, w tym monitoring, bądź przejeżdżał przez Złochowice w godzinach 22:30 – 23:30, a posiada w swoim pojeździe wideorejestrator, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku – apeluje rzeczniczka policji.
Można się kontaktować na różne sposoby: mejlowo (dyzurny@klobuck. ka.policja.gov.pl), telefonicznie (47 858 22 00, 47 858 25 10, także z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112), można też powiadomić policję osobiście. To może być bezcenna pomoc w tej sprawie. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Złochowice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Złochowice

Sprawczyni śmiertelnego wypadku zatrzymana

Jarosław Jędrysiak7 kwietnia 2024

Siłownia zewnętrzna przy szkole już gotowa

Jarosław Jędrysiak6 listopada 2023

W Złochowicach przy szkole uruchomią nową siłownię

Jarosław Jędrysiak19 października 2023

Kompletnie pijany jechał przez Złochowice

Jarosław Jędrysiak3 marca 2023

Strażacy się naradzali

Jarosław Jędrysiak8 stycznia 2023

Familijne bieganie w Złochowicach

Jarosław Jędrysiak2 czerwca 2022