Wręczyca Wielka

„Wiem, umiem, rozumiem”

„Wiem, umiem, rozumiem”

IX Powiatowy Konkurs Wiedzy Zintegrowanej „Wiem, umiem, rozumiem” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Wręczyca Wielka Tomasza Osińskiego odbył się w gminie Wręczyca

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział dwudziestu uczniów z dziesięciu szkół z naszego powiatu: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Borowem, Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Węglowicach, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Pankach, Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kłobucku, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. gen Józefa Bema w Kamyku, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Więckach, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kulejach, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Sebyły w Kłobucku i Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej.
Uczniowie rozwiązywali test, który obejmował zakresem wiedzy edukację polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą i społeczną w wersji rozszerzonej. W konkursie rangi powiatowej uczniowie prezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy, a rywalizacja była bardzo wyrównana. Na koniec wójt gminy Wręczyca Wielka Tomasz Osiński i dyrektor szkoły-gospodarza Danuta Lamik po słowach podziękowań, uznania i gratulacji dla młodych ludzi, nauczycieli i ich rodziców wręczyli dyplomy i nagrody wszystkim uczestnikom.
Laureatami konkursu zostali: 1) Michał Grygiel (ZSP nr 4 w Więckach), 2) Dawid Mazik (SP w Wręczycy Wielkiej), 3) Fabian Pasternak (SP w Węglowicach) i Miłosz Skarlak (SP w Lgocie). Wyróżnienie: Antoni Maj (SP w Pankach).

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wręczyca Wielka

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Wręczyca Wielka

Poznali magię nieba w planetarium

Jarosław Jędrysiak21 maja 2024

Przesadził – to mało powiedziane

Jarosław Jędrysiak13 lutego 2024

Jakie inwestycje w gminie Wręczyca?

Jarosław Jędrysiak31 stycznia 2024

Nasi na Planecie Energii

Jarosław Jędrysiak21 grudnia 2023

Sukces mażoretek

Jarosław Jędrysiak19 grudnia 2023

Pozytywni warcabiści

Jarosław Jędrysiak5 grudnia 2023