Panki

Dzielnicowy sprzątał razem z uczniami

Dzielnicowy sprzątał razem z uczniami

Dzielnicowy st. sierż. Paweł Przybylski wraz z dyrekcją i nauczycielami ze Szkoły Podstawowej w Pankach zorganizowali akcję, której celem było uporządkowanie i posprzątanie terenu leśnego znajdującego się przy szkole. Wspólne działanie było poprzedzone zajęciami profilaktycznymi prowadzonymi z młodzieżą. Policjant pierwszego kontaktu przeprowadził to przedsięwzięcie w ramach realizacji planu działania priorytetowego, istotnego dla lokalnej społeczności

Starszy sierżant Paweł Przybylski jest dzielnicowym w Komisariacie Policji w Krzepicach. W czasie codziennej służby policjant ten jest w stałym kontakcie z mieszkańcami podległego mu służbowo rejonu, gdzie podejmuje interwencje oraz pomaga rozwiązywać różne problemy. Między innymi na podstawie informacji przekazywanych przez mieszkańców dzielnicowy tworzy plany działań priorytetowych, które są istotne dla lokalnej społeczności.
To właśnie w ramach realizacji takiego planu dzielnicowy wraz z dyrekcją i nauczycielami ze Szkoły Podstawowej w Pankach współorganizował działania mające na celu uporządkowanie i posprzątanie terenu leśnego znajdującego się przy szkole. Poprzedziły ją zajęcia z młodzieżą, które przeprowadzone zostały na temat ochrony środowiska oraz przeciwdziałania zaśmiecaniu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panki

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Panki

Rozbiórka poprawi widoczność

Jarosław Jędrysiak14 marca 2024

Gmina pomoże skorzystać z „Czystego Powietrza”

Jarosław Jędrysiak23 lutego 2024

Wójt przypomina o czyszczeniu przepustów

Jarosław Jędrysiak22 lutego 2024

Chodzą fałszywi inkasenci

Jarosław Jędrysiak20 lutego 2024

Wiadomo, kiedy zgłaszać dzieci do przedszkoli i szkół

Jarosław Jędrysiak12 lutego 2024

Dzielnicowy się spisał

Jarosław Jędrysiak10 lutego 2024