Pod naszym patronatem

Parada pięknych motocykli

Widowiskową imprezę z motocyklami w jednej z głównych ról organizuje klub motocyklowy SKL Dragon Kłobuck - pod patronatem burmistrza Kłobucka i medialnym patronatem „Gazety Kłobuckiej”.
SKLDRAGON.PL
Parada pięknych motocykli

IMPREZA. W sobotę 28 maja tuż po południu sznur motocyklistów przejedzie przez centrum Kłobucka. To dlatego, że od piątku do niedzieli w Zawadach odbędzie się I Smoczy Zlot Motocyklowy

Widowiskową imprezę z motocyklami w jednej z głównych ról organizuje klub motocyklowy SKL Dragon Kłobuck – pod patronatem burmistrza Kłobucka i medialnym patronatem „Gazety Kłobuckiej”. Trzydniowy I Smoczy Zlot Motocyklowy rozpocznie się w piątek po Bożym Ciele na terenie ośrodka harcerskiego w Zawadach. Wjazd będzie tam możliwy od 15.00, a pierwsze koncerty rozpoczną się od godziny 18.00. Wjazd motocyklem na teren ośrodka i wejście pieszo wiążą się z opłatą (pieszo to 10 zł). W sobotę 28 maja o 12.00 motocykliści tłumnie wyruszą na paradę: przejadą przez Zawady, Miedźno, Łobodno do Kłobucka, gdzie przejadą pojadą ulicą 11 Listopada na Rynek, zaprezentować się mieszkańcom miasta powiatowego. Z Kłobucka wrócą do Zawad, gdzie na parkingu nieopodal mostu odbędzie się otwarty dla wszystkich zainteresowanych widzów pokaz stuntu. Od 14.00, znów na terenie ośrodka harcerskiego, rozpoczną się konkurencje zlotowe i sobotni cykl koncertów rockowych. W niedzielę uczestnicy zlotu będą się już przygotowywać do zakończenia zlotu. (jar)

PLAKAT

Kliknij w obrazek, aby powiększyć

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pod naszym patronatem

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Pod naszym patronatem

Zaczynają się Dni Długoszowskie

Jarosław Jędrysiak9 września 2020

80. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ NA ZIEMI KŁOBUCKIEJ

Ewa Chojnacka5 września 2019

KONKURS LITERACKI – SENSACYJNY KŁOBUCK

Ewa Chojnacka3 września 2019

Zagrają w carcassonne – pod naszym patronatem

Ewa Chojnacka3 września 2019

V Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia – pod naszym patronatem

Ewa Chojnacka27 lipca 2019

Serdecznie zapraszamy – pod naszym patronatem

Ewa Chojnacka18 lipca 2019