Kłobuck, Warszawa

Mateusz Stargała wystąpi w mistrzostwach świata

Piłkarska drużyna Domu Dziecka z Kłobucka z trenerem Andrzejem Ujmą, która m.in. w kwietniu 2016 roku podczas VII Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej w Warszawie wywalczyła trzecie miejsce.
STANISŁAW WRZESIŃSKI
Mateusz Stargała wystąpi w mistrzostwach świata

PIŁKA MŁODZIEŻOWA. Podczas weekendu 23-24 lipca stadion warszawskiej Legii już po raz czwarty będzie areną największego na świecie piłkarskiego turnieju dla dzieci z domów dziecka. W mistrzowskiej imprezie w reprezentacji Polski wystąpi Mateusz Stargała z Domu Dziecka w Kłobucku

Stanisław Wrzesiński
W IV Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej zaprezentuje się 27 zespołów z 26 krajów i 4 kontynentów. Polskę reprezentować będą dwie drużyny (chłopcy urodzeni w 1999 r. i mł.), tj. reprezentacja złożona z najlepszych zawodników wybranych podczas VII Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej oraz tegoroczni mistrzowie Polski, czyli Sternik Szczecin. Organizatorem mistrzowskiej imprezy jest Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”. Patronat honorowy nad mistrzostwami sprawuje prezes PZPN Zbigniew Boniek, a Ambasadorem Dobrej Woli Mistrzostw jest Dariusz Dziekanowski.

Czytaj więcej w najnowszym numerze GK lub na e-wydaniu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck, Warszawa

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck, Warszawa

Jarosław Bryś w PZPN-ie

Tomasz Nowakowski28 sierpnia 2021

Iga Kozacka zaśpiewała w finale „Szansy na sukces”

Jarosław Jędrysiak25 grudnia 2020

Kłobucka skarbówka z prestiżowym wyróżnieniem

Piotr Wiewióra20 lipca 2017