Kłobuck, Warszawa

Iga Kozacka zaśpiewała w finale „Szansy na sukces”

W finale Iga Kozacka zaprezentowała się świetnie i dało się zauważyć, że z piosenki, którą do śpiewania poniekąd wyznaczył jej tutaj los, starała się „wycisnąć” jak najwięcej, jak najpełniej pokazując swoje możliwości. WHITE BOX STUDIO
Iga Kozacka zaśpiewała w finale „Szansy na sukces”

MUZYKA. Co prawda głosowanie telewidzów nie okazało się szczęśliwe dla naszej rodaczki, ale należą się jej gratulacje za występ i reprezentowanie nas w finale popularnego talent show

Piszemy wprost o re – prezentowaniu nas – mieszkańców Kłobucka i powiatu – w popularnym telewizyjnym programie, choć wiadomo, że tu nikt nikogo wprost do takiego reprezentowania nie wyznacza. Piszemy tak dlatego, że Iga Kozacka, choć dziś związana jest głównie ze stolicą, w „Szansie na sukces” nie tylko nie ukrywała, skąd pochodzi, ale wręcz to podkreślała – za każdym razem dodając do krótkiej listy miejsc, z którymi jest związana, obok Warszawy właśnie nasz – i swój rodzinny – Kłobuck. To bardzo miłe i bardzo korzystne dla Grodu nad Okszą. Dla naszego całego małego regionu. W końcu Iga Kozacka udanie zaprezentowała się w tym od lat popularnym programie dla wokalnych talentów. A w niedzielę na TVP2 walczyła o bilet do Opola już jako zwyciężczyni jednego z wcześniejszych odcinków „Szansy na sukces”.
W finale Iga Kozacka zaprezentowała się świetnie i dało się zauważyć, że z piosenki, którą do śpiewania poniekąd wyznaczył jej tutaj los, starała się „wycisnąć” jak najwięcej, jak najpełniej pokazując swoje możliwości. Subiektywnie mamy jednak odczucie, że sama piosenka – serialowe „Matki, żony i kochanki” z repertuaru Anny Jurksztowicz – może pozwoliła profesjonalistom dostrzec wokalne możliwości naszej krajanki, ale… w zestawieniu finału show była chyba trochę zbyt mało przebojową kompozycją, by dać Idze Kozackiej tę niezbędną garść dodatkowych głosów. Bo wiadomo, idą na przebojowe piosenki, a niekoniecznie są oddawane za to, czy ktoś wycisnął z takiego utworu wszystko. Czy tylko zaśpiewał tak sobie, a to sama melodia „chwyciła”. Wiadomo już, że Iga Kozacka świetnie wypada, gdy oceniają ją fachowcy, a tu, gdy decydowały głosy widzów, mogło właśnie zabraknąć tej odrobiny głosów „na przebój”, które mogli otrzymać inni. Wierzymy za to, że jako krajanie wokalistki głosowaliśmy na nią tłumnie. Gratulujemy więc Idze Kozackiej świetnego występu, dziękujemy za dumę z Kłobucka i życzymy, by przy najbliższej okazji jej talentowi dorównało szczęście, dając sukces i satysfakcję na miarę marzeń. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck, Warszawa

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck, Warszawa

Jarosław Bryś w PZPN-ie

Tomasz Nowakowski28 sierpnia 2021

Kłobucka skarbówka z prestiżowym wyróżnieniem

Piotr Wiewióra20 lipca 2017

Mateusz Stargała wystąpi w mistrzostwach świata

Redakcja24 lipca 2016