Kłobuck, Częstochowa

Dni Sportu z Tomaszem Majewskim

Przewodniczący PZ LZS w Kłobucku, a zarazem instruktor tenisa stołowego OSiR Kłobuck Grzegorz Garbaciak (z prawej) w towarzystwie olimpijczyków Małgorzaty Rydz i Tomasza Majewskiego.
ARCHIWUM OSIR KŁOBUCK
Dni Sportu z Tomaszem Majewskim

IMPREZA SPORTOWA. Tenisiści stołowi OSiR-u Kłobuck z trenerem Grzegorzem Garbaciakiem uczestniczyli z sukcesami w tenisowym turnieju, zorganizowanym z okazji odbywających się w nowoczesnej hali sportowej „Częstochowa” IV Dni Sportu Częstochowskiego

Gościem honorowym imprezy był dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, Tomasz Majewski, który w tym roku zakończył bogatą w sportowe sukcesy sportową karierę. Podczas częstochowskiego święta sportu odbyły się liczne turnieje piłkarskie, siatkarskie, koszykarskie czy tenisa stołowego we wszystkich kategoriach wiekowych. Najlepsi otrzymali nagrody, wręczane osobiście przez Tomasza Majewskiego, który pewnym krokiem wkroczył na ścieżkę sportowego działacza, zostając prezesem Mazowieckiego Związku Lekkiej Atletyki w Warszawie.
– Sportową karierę kończę jako spełniony sportowiec. Miałem dobrą i długą karierę – mówił podczas utytułowany olimpijczyk.
Dodatkową atrakcją Dni Sportu były liczne stoiska klubów, stowarzyszeń oraz organizacji sportowych, które zaprezentowały swoją ofertę o charakterze sportowo-rekreacyjnym.
W turnieju tenisa stołowego (formuła OPEN) w stawce 31 uczestników na drugim miejscu uplasował się Karol Wydmuch (OSiR Kłobuck). Zwyciężył Mirosław Warzecha (ULKS Jedność Mykanów), a trzecie miejsce zajęła Beata Stolarska (Pol-Cars Team Częstochowa). Na miejscach 5-6 uplasowali się ponadto Mateusz Drzyzga i Piotr Napieraj, a w przedziale miejsc 13-16 znalazł się najmłodszy zawodnik tenisowej imprezy, Wiktor Skwraczyński (wszyscy OSiR Kłobuck).
(Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck, Częstochowa

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck, Częstochowa

Kierowca ABX ma koronawirusa

Ewa Chojnacka24 lipca 2020

Zabrali dzieci do teatru

Jarosław Jędrysiak10 lutego 2019

Wiemy, kim jest matka martwego noworodka

Jarosław Jędrysiak13 sierpnia 2017

III-ligowy debiut Kacpra Wierusa

Stanisław Wrzesiński27 czerwca 2017

Z „Jedynki” na Paradę Postaci Literackich

Redakcja14 maja 2016