Opatów

Wspólnie pół wieku

Wspólnie pół wieku


Złote gody świętowało 28 par małżeńskich z gminy Opatów.

JUBILEUSZ. Uroczystość złotych godów w lutym obchodzono uroczyście w gminie Opatów. Świętowały pary małżeńskie, które tak trwałe związki zawarły 1965 i 1966 roku

Specjalne spotkanie z okazji jubileuszu 50-lecia małżeństw przygotował tradycyjnie Urząd Stanu Cywilnego w Opatowie. Odbyło się ono w gościnnych progach i urokliwej scenerii Karczmy Kresowej. W tym roku świętowany w ramach gminy jubileusz miało 5 par, które pobrały się w 1965 roku i 23 pary, które powiedziały sobie to najważniejsze „tak” w roku 1966. Jak nakazuje tradycja, jubilatom wręczono medale przyznawane z tej okazji przez Prezydenta RP. Wręczył je wójt Bogdan Sośniak, w asyście głównych przedstawicieli gminy, w tym Iwony Karkowskiej z USC w Opatowie. Oczywiście do orderów dołączono również kwiaty i upominki od gminy Opatów. (jar)

ZŁOTE GODY ŚWIĘTOWALI

Stanisława i Zdzisław Cendalowie, Natalia i Piotr Żurkowie, Helena i Władysław Gosławscy, Halina i Antoni Bauerowie, Grażyna i Ginter Grundowie, Irena i Jan Srokowie, Janina i Józef Idaszowie, Sabina i Czesław Leśnikowscy, Halina i Edmund Jabłońscy, Wanda i Jerzy Knopowie, Jadwiga i Kazimierz Kiedosowie, Wanda i Jan Kurczyńscy, Wiesława i Włodzimierz Konieczni, Janina i Henryk Kasprzakowie, Honorata i Czesław Kowalscy, Danuta i Andrzej Srokowie, Wiesława i Zygmunt Kubiccy, Alicja i Józef Wiechowie, Zofia i Leszek Łosikowie, Wanda i Stanisław Matyjowie, Teresa i Józef Kotowiczowie, Gabriela i Stanisław Maźniakowie, Maria i Stanisław Liskowie, Maria i Ryszard Pokorowie, Barbara i Emil Drzazgowie, Kazimiera i Henryk Tyrałowie, Henryka i Fryderyk Zającowie, Halina i Mieczysław Kałużowie.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opatów

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Opatów

Sukces tenisistów z Opatowa

Jarosław Jędrysiak14 kwietnia 2024

Okazja do usunięcia azbestu

Jarosław Jędrysiak4 grudnia 2023

Nie płacą za odpady. Urząd przestrzega spóźnialskich

Jarosław Jędrysiak28 listopada 2023

Boisko już otwarte, pracownia też

Jarosław Jędrysiak24 października 2023

Tłumy na inscenizacji historycznej w Opatowie

Jarosław Jędrysiak18 września 2023

Rekonstrukcja historyczna za tydzień w sobotę

Jarosław Jędrysiak3 września 2023