Policja

Pijany zdemolował ambulatorium

Zdarzenie wyglądało koszmarnie, bo przy okazji krwią wymazane zostały ściany, drzwi i podłoga w pomieszczeniu, gdzie próbowano mężczyźnie udzielić pomocy.
Fot. jaslo4u.pl
Pijany zdemolował ambulatorium

Cztery promile alkoholu miał we krwi 31-letni pacjent, który podczas udzielania mu pomocy w szpitalnym ambulatorium stał się agresywny i zaczął demolować gabinet zabiegowy. Straty oszacowano na 5 tys. zł

Krewki po alkoholu pacjent trafił do szpitala z racji stanu, do jakiego się doprowadził. Niejednokrotnie słyszy się, że pijani pacjenci potrafią reagować agresją wobec osób, które próbują nieść im pomoc – jak ratownicy medyczni, lekarze. Tym razem 31-letni mężczyzna zaczął demolować wyposażenie gabinetu w szpitalnym ambulatorium. Zdarzenie wyglądało koszmarnie, bo przy okazji krwią wymazane zostały ściany, drzwi i podłoga w pomieszczeniu, gdzie próbowano mężczyźnie udzielić pomocy. Konieczne okazało się wezwanie policji.

Zdarzenie opisuje portal Jaslo4U. Przed atakiem szału mężczyzna miał bawić się na imprezie zakrapianej alkoholem. Musiał go spożyć niemało, skoro potem stwierdzono u niego aż 4 promile. 31-latek z powiatu jasielskiego, choć szczupły i na pozór nie wyglądający na siłacza, w ataku poalkoholowego szału miał niszczyć wszystko, co napotkał na drodze. Zdewastował drzwi, pozrywał klamki. Dał radę nawet przesunąć ważący 300 kg stół operacyjny. Teraz odpowie za swoje zachowanie i za szkody, które poczynił. Oszacowano je wstępnie na 5 tys. zł. (red)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Policja

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 784 527 273

Więcej w Policja

Nowy rzecznik

Jarosław Jędrysiak26 lutego 2020

Wyłudzili 13 milionów

Ewa Chojnacka18 czerwca 2018

Chciał się zabić w kamieniołomie?

Jarosław Jędrysiak1 sierpnia 2017

Pogoń za pijanym kierowcą. Padły strzały!

Ewa Chojnacka3 lipca 2017

Mandacik zapłacisz kartą

Jarosław Jędrysiak15 maja 2017