Pozostałe artykuły

TEATR CAPITOL – DWIE POŁÓWKI POMARAŃCZY

TEATR CAPITOL – DWIE POŁÓWKI POMARAŃCZY


DWIE POŁÓWKI POMARAŃCZY
Prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia romantyczna dla dorosłych!
Gwarantujemy dwie godziny śmiechu i dobrej zabawy!

8 października 2017 r. o godz. 17:00
w Miejskim Domu Kultury w Kłobucku

Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alexis, podającej się za córkę zmarłego.

Iga Kownacka w swojej debiutanckiej sztuce próbuje pokazać, ile trzeba czasami przejść i do jakich podstępów się posunąć, by być ze swoją drugą połówką.
Patrzenie na sprawy damsko-męskie oczami trzech pokoleń w wykonaniu fantastycznej obsady daje zaskakujące i komiczne efekty. Okazuje się, że nic nie jest takie, jakim się wydaje, zaś śmierć małżonka nie jest końcem związku, a wręcz przeciwnie! To zdecydowanie nie jest grzeczne przedstawienie!

po więcej informacji zapraszamy na
www.dwiepolowkipomaranczy.pl
www.facebook.com/dwiepolowkipomaranczy
Znajdźcie nas także na Instagramie!

W Kłobucku wystąpią dla Państwa*:
Jarosław Boberek – najbardziej znany z roli posterunkowego w “Rodzinie zastępczej” oraz z dubbingu – użyczał głosu m.in. Kaczorowi Donaldowi oraz Królowi Julianowi

Marta Chodorowska – najbardziej znana z serialu “Ranczo”, w którym grała rolę Klaudii, córki Wójta

Olga Borys – najbardziej znana z roli Zuzi Śnieżanki z serialu “Lokatorzy”. W 2007 roku zwyciężyła w “Gwiazdy tańczą na lodzie”. W 2016 roku zajęła 7 miejsce w “Twoja twarz brzmi znajomo”.

Ewa Złotowska – najbardziej znana z dubbingu, gdzie użyczała głosu m.in. “Pszczółce Mai”, a także ze spektakli “Klimaterium …i już” oraz “Klimaterieum 2, czyli menopauzy szał”

*obsada wymienna; organizator zastrzega możliwość zmiany obsady. Pełna obsada dostępna na stronie www.dwiepolowkipomaranczy.pl

Najlepiej o spektaklu opowiedzą Widzowie:

„Właśnie wróciłam ze spektaklu – TO TRZEBA ZOBACZYĆ! super, uśmiałam się do łez, dobór aktorów, gra aktorów – rewelacja, nic dodać, nic ująć – samo życie, brawo, bawmy się życiem, hej!
Ukłon dla aktorów, dzięki.”

Justyna

„Nie wiedziałam, że można tak się świetnie bawić w teatrze. Razem z mężem zgodnie stwierdziliśmy, że to najfajniejsza komedia jaką oglądaliśmy w teatrze. Boberek obłędny. Ubawiliśmy się bardzo. Szczerze polecam. Warto obejrzeć.”

Agnieszka

„Daliście dziś czadu! Jakie piękne zakończenie tygodnia, aż znośnie wygląda perspektywa tego zapracowanego poniedziałku. Obejrzenie dobrze zagranej sztuki przyprawia o uśmiech, jak wspomnienie pierwszego zapachu wiosny, czy uchwyconego spojrzenia pięknej kobiety.”

Artur

„Świetna komedia! Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Ukłony dla aktorów, byliście fantastyczni. Owacje na stojąco w pełni zasłużone. Polecam!!!”

Asia

„W końcu spektakl, na którym śmiałam się do łez! W dobie monotonii, problemów i brzydkiej pogody była to niesamowicie relaksująca przygoda. Czuję się pozytywnie nastrojona na kolejne dni, bo takie wydarzenia napawają optymizmem i dobrym nastrojem.”

Izabela

„Wspaniała sztuka, na lepszej dawno nie byłam. Uśmiałam się niesamowicie. Idealnie dobrana obsada i zagrane przez nią role. Zdecydowanie polecam. Z chęcią zobaczyłabym jeszcze raz :).
PS. Panu Jarosławowi nie jedna kobieta pozazdrościłaby swobody poruszenia się w szpilkach. Jestem oczarowana. Pozdrawiam :)”

Ela

„Byłem razem z moją żoną! Dawno już nie płakaliśmy ze śmiechu. Bardzo dziękujemy za wspaniale i wesoło spędzony wieczór. Byliście Państwo wspaniali!!! :)”

Przemek

„Przedstawienie rewelacyjne, świetni aktorzy, kapitalne teksty 🙂 Tego nie da się opowiedzieć słowami. Trzeba to zobaczyć!!!”

Anna

„Byłam, widziałam i pójdę na pewno jeszcze raz, dwa, a może i trzy… Bo inaczej nie sposób spamiętać wszystkich rewelacyjnych tekstów”

Joanna

Jeśli macie Państwo jeszcze jakieś wątpliwości – zachęcamy do obejrzenia filmów na YOUTUBE na kanale Impulsive Art! „Dwie połówki pomarańczy oczami widzów”, „HIT! Dwie połówki pomarańczy – jak aktorzy zapraszają na spektakl?” oraz wiele innych!

Bilety indywidualne do nabycia za pośrednictwem www.kupbilecik.pl oraz w pokoju instruktorów MDK.

Kontakt w sprawie biletów grupowych lub wymagających zafakturowania:
tel. 570 666 140
e-mail: biuro@impulsiveart.pl

Organizator firma Impulsive Art

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Pozostałe artykuły

Magazyny energii – czy rzeczywiście warto w nie inwestować?

Ewa Chojnacka18 grudnia 2023

Sezon smogowy w pełni

Ewa Chojnacka11 grudnia 2023

Operat szacunkowy a rynek nieruchomości: Jak trendy rynkowe wpływają na wyceny?

Redakcja6 października 2023

TAURON napędza Hokej Ligę i Polską Ligę Hokeja Kobiet

Redakcja1 września 2023

Startuje nowa kampania edukacyjna Fundacji Enea

Redakcja25 sierpnia 2023

W trosce o Polaków Grupa Enea dba o bezpieczeństwo energetyczne kraju

Marcin Syguda21 sierpnia 2023