Lubliniec

„Szybka karma” z Lublińca podbija internet

„Szybka karma” z Lublińca podbija internet

POLICJA. Młody człowiek najpierw wybił szybę w lombardzie przy ul. Kilińskiego, później poszarpał przechodnia, który zwrócił mu uwagę, a następnie wbiegł między stojące w korku samochody i dalej na jezdnię, gdzie został potrącony przez nadjeżdżającego seata. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu. Film, noszący tytuł „Szybka karma Lubliniec”, podbija internet

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek tuż po 14. na ul. Kilińskiego w Lublińcu. Na nagraniu z kamery monitoringu widać, jak młody człowiek podchodzi do lombardu i roztrzaskuje cegłą szybę, a następnie wybija szkło ręką. Gdy podchodzi do niego przechodzień i zwraca mu uwagę, młody człowiek zaczyna szarpać starszego od siebie mężczyznę. Kiedy przestaje, nagle wbiega między stojące w korku samochody i dalej na jezdnię – tam zostaje potrącony przez nadjeżdżającego czerwonego seata. Agresor z niegroźnymi obrażeniami rąk i nóg trafił do szpitala. Do chwili zamykania dzisiejszego wydania nie został jeszcze przesłuchany.

27-latek znany jest już policji z dokonywania zniszczeń i innych podobnych ekscesów. Stąd wątpliwości śledczych, czy mężczyzna nie cierpi na zaburzenia psychiczne. O tym, czy posiadał on zdolność kierowania swoim postępowaniem i rozpoznawania znaczenia swoich czynów, zdecydują biegli. Od ich opinii zależało będzie, czy mężczyzna poniesie konsekwencje karne, czy np. zostanie poddany przymusowemu leczeniu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, właściciel monitoringu sprzedał film internetowemu serwisowi, który prezentuje nagrania niecodziennych zdarzeń. Obraz, noszący tytuł „Szybka karma Lubliniec”, podbija światowy internet – można go znaleźć w serwisie YouTube.com. (as)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Lubliniec

Film promujący Lubliniec!

Marcin Syguda27 stycznia 2022

Centrum Przesiadkowe w Lublińcu – najlepiej zagospodarowana przestrzeń publiczna w Polsce

Marcin Syguda27 stycznia 2022

W Lublińcu powstaje labirynt

Marcin Syguda7 sierpnia 2021

„Łowcy pedofilów” zatrzymali inżyniera z Lublińca

Adam Świerczyński22 maja 2021

Budki dla ptaków i nietoperzy

Adam Świerczyński18 marca 2021

Zwolnią „prywaciarzy” z opłat koncesyjnych

Adam Świerczyński5 marca 2021