Koszęcin

Zbigniew Cierniak Osobowością Kultury Sukcesu

W laudacji podkreślono wkład dyrektora „Śląska” w polską kulturę oraz działania na rzecz edukacji regionalnej i polityki senioralnej, w którą zaangażowana jest instytucja.
Zbigniew Cierniak Osobowością Kultury Sukcesu

WYRÓŻNIENIE. Podczas VI Gali Marki Kultury Sukcesu poznaliśmy tegorocznych laureatów nagród przyznawanych przez Klub Kobiet Biznesu. Wśród wyróżnionych znalazł się Zbigniew Cierniak, dyrektor zespołu „Śląsk” W laudacji podkreślono nie tylko wkład dyrektora „Śląska” w polską kulturę, ale również działania na rzecz edukacji regionalnej i polityki senioralnej, w którą zaangażowana jest instytucja.

Marka Kultura Sukcesu upowszechnia i wspiera działalność osób oraz firm, które na co dzień kierują się zasadami etyki biznesowej. Jedną z form promocji takich wartości są nadawane przez markę tytuły „Osobowość Kultury Sukcesu” i „Firma Kultury Sukcesu”. O przyznaniu tytułu decyduje kapituła Klubu Kobiet Biznesu „Kultura Sukcesu”.
Jak czytamy na stronie internetowej klubu: „Marka Kultura Sukcesu promuje i wspiera ten rodzaj kultury, który odnosi się do realizacji celów osobistych i zawodowych (biznesowych) w oparciu o zasady fair play i etykę biznesu. Kultura Sukcesu kładzie szczególny nacisk na efektywną komunikację, budowanie satysfakcjonujących relacji z szacunkiem do drugiego człowieka. Hasło promujące markę «Siła jest w nas – moc synergii i wsparcia» odnosi się do idei współpracy i współdziałania opartych na kulturze osobistej i organizacyjnej firm”.
– Galę w chorzowskim hotelu Focus uświetnił krótki koncert w wykonaniu artystów chóru zespołu „Śląsk” – informuje Agnieszka Kukuła, rzeczniczka zespołu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszęcin

Więcej w Koszęcin

Roztańczone „Cietrzewisko” w Koszęcinie

Adam Świerczyński21 września 2021

Zespół „Śląsk” pojedzie na Expo 2020

Adam Świerczyński10 czerwca 2021

Ewakuacja DPS w Koszęcinie. Jest tam 17 zakażonych

Adam Świerczyński2 kwietnia 2020

Wielki pokaz historycznych zaprzęgów

Ewa Chojnacka9 sierpnia 2019

Cietrzewisko i mistrzostwa drwali po raz dziewiąty!

Adam Świerczyński7 sierpnia 2018

Koszęciński basen na drugim miejscu w województwie

Adam Świerczyński10 stycznia 2018