Krzepice

Dentysta dla krzepickich uczniów

Krzepice później zaoferowały opiekę dentysty, ale za to bliżej miejsca zamieszkania uczniów. O nowych możliwościach poinformował burmistrz Kotynia.
Dentysta dla krzepickich uczniów

ZDROWIE. Także gmina Krzepice podpisała umowę w sprawie opieki stomatologicznej dla uczniów tutejszych szkół. Co istotne, gabinet znajduje się na terenie gminy, a nie z dala od niej

Krzepicki magistrat trochę później niż władze Kłobucka i powiatu udostępnia uczniom prowadzonych przez siebie szkół możliwość korzystania z opieki stomatologicznej. Za to wyprzedza dwa wspomniane urzędy tym, że znalazł zainteresowany taką współpracą gabinet na własnym terenie. Czyli bliżej i wygodniej dla mieszkańców.
– 13 lutego podpisano porozumienie między gminą Krzepice a panią Katarzyną Łyczkowską, prowadzącą indywidualną praktykę dentystyczną. Dotyczy ono opieki stomatologicznej nad uczniami szkół z terenu gminy Krzepice – podał podczas sesji w zeszły czwartek Krystian Kotynia.
Wspomniana praktyka dentystyczna prowadzona jest w Starokrzepicach. Na ten tydzień burmistrz zapowiedział spotkanie informacyjne z udziałem dyrektorów szkół. Celem jest omówienie metodyki pracy stomatologa z uczniami i dostępnych do tego terminów.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Krzepice

Nowi sołtysi

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Z myślą o strefie ekonomicznej

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Uczniowie porządkowali zabytkowy kirkut

Jarosław Jędrysiak27 czerwca 2024

W trosce o bezpieczeństwo dzieci

Jarosław Jędrysiak25 czerwca 2024

Woda i ścieki mocno w górę

Jarosław Jędrysiak19 czerwca 2024

Będzie przebudowa skrzyżowania na obwodnicy

Jarosław Jędrysiak14 czerwca 2024