Pozostałe artykuły

Automaty do gry – przegląd

ARCH.
Automaty do gry – przegląd

Nowe automaty w kasynach to najpopularniejsze gry, które bez wątpliwości są liderem jeżeli chodzi o aktualne dane. Wszyscy lubią grać w popularne automaty do gry, nawet operatorzy kasyn: Czy wiesz, że najlepsze automaty do gier generują ponad 70% przychodów z witryn kasyn? Są to naprawdę ciekawe gry, którw oferują niesamowite wypłaty – możesz nawet zostać milionerem, mając szczęście w progresywnej grze z jackpotem. Ze względu na tę popularność istnieją dosłownie setki nowych gier na automatach, a liczba ta stale rośnie z dnia na dzień. Poniżej możecie znaleźć recenzje kilku z nich:
1. Boom Brothers
Boom Brothers to 5-rzędowy automat z 20 liniami wypłaty stworzony przez jedną z najpopularniejszych firm tworzących takie automaty. Ma motyw górniczy i opiera się na 3 pracowitych krasnoludach (Boom Brothers), którzy są uzbrojeni w materiały wybuchowe – ich celem jest odnalezienie bogactw ukrytych w kopalniach. Boom Brothers to drugi platynowy automat wideo po Gonzo Quest, który ma całą masę animacji i efektów specjalnych. Jest atrakcyjny dla wszystkich typów graczy, ponieważ każdy z nich może zagrać zaczynając od 20 centów do 50 GBP za jeden obrót. Można zauważyć, że symbole są zawieszone na łańcuchach – działają jak rolki, ale wyglądają całkiem dobrze i różnią się od siebie. Jedną z głównych funkcji jest funkcja darmowych obrotów, którą możesz zainicjować, zdobywając 3 lub więcej symboli darmowych obrotów. Każdy symbol darmowego obrotu ujawnia następnie losową liczbę, która je wszystkie sumuje – możesz uzyskać od 8 do 50 darmowych obrotów. W wygranych znajdziesz również mnożnik 3x! Zwracaj uwagę na symbol darmowych obrotów używając tej funkcji, ponieważ zapewni Ci 1 dodatkowy obrót za każdym razem, gdy się pojawi.
2. Starburst
Starburst to 5-rzędowy automat z 10 liniami wypłat przeznaczony dla graczy szukających bardzo wciągającego, prostego automatu. Zarówno futurystyczny i w klimacie retro, oferuje piękną, wysokiej klasy grafikę 3D zaprojektowaną tak, aby zabrać graczy w międzygwiezdną przygodę i zaprezentować im dźwięk przypominający arkadowe gry z lat 80. i 90. Podobnie jak inne niezwykle popularne automaty do gier, Starburst składa się z serii błyszczących i kolorowych klejnotów, które gracz musi ułożyć w odpowiednich kombinacjach, aby wygrać. Wraz z wielokolorowymi klejnotami pojawiają się klasyczne symbole kasyna, takie jak 7s i Bar, a także potężny symbol Starburst. Symbol Starburst nie tylko zamienia cały bęben w Wild Reel, co daje ogromne możliwości tworzenia dużych kombinacji, ale także uruchamia swobodny obrót, w którym bęben Wild pozostaje na swoim miejscu, co daje podwójną szansę na trafienie go. Nie tylko to, ale jeśli podczas tego darmowego obrotu pojawi się kolejny Wild, zmieni on również rząd w Wild i uruchomi kolejny darmowy spin!
3. Hall of Gods
Hall of Gods to automat, w którym przenosisz się do mitycznego świata Wikingów na pokład statku. Ta 5-rzędowa, 20-liniowa gra ma piękną grafikę, a każdy aspekt gry pozostaje wierny temu motywowi. W automacie znajdziemy Młot Thora, który daje możliwość wygrania jednego z trzech imponujących jackpotów, a symbole Scatter i Wild zapewniają dodatkowe szanse na duże wygrane. Złowrogi symbol Serpent Wild zastępuje wszystkie symbole oprócz Scatter i Bonusa. Ciekawą cechą wizualną jest to, że gdy symbol znajduje się na zwycięskiej linii w rzędzienach 2, 3 lub 4, rozszerza się na trzy kolumny, aby pokazać bestię wyłaniającą się z wody. Symbol Scatter przedstawia dwa czarne kruki siedzące na grobie na tle pełni księżyca. Możesz użyć tego symbolu do aktywacji darmowych obrotów. Po prostu umieść trzy lub więcej symboli Scatter w dowolnym miejscu na rzędach w grze głównej, a wszystko, co wygrasz w tym trybie, potroi się. Trzy symbole Scatter to 10 darmowych obrotów, cztery Scattery dają 15 darmowych obrotów, a pięć Scatterów daje aż 20 darmowych obrotów. Gra w Hall of Gods nie może być łatwiejsza, z wyraźnie oznaczonymi kontrolkami i oknami wyświetlacza. Poziom zakładu, wartość monety, gotówka i pozostałe monety są wyraźnie oznaczone na panelu sterowania. Kołowrotki uruchamiają się, zatrzymują płynnie z każdym obrotem, a linie wypłat są wyraźnie oznaczone kolorowymi symbolami i liniami. Dźwięki mogą być włączane lub wyłączane według własnego uznania, a jeśli chcesz, możesz wybrać automatyczne odtwarzanie. Gra będzie się toczyć od 10 do 1000 rund i zakończy się dopiero po jej wcześniejszym zaprogramowaniu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pozostałe artykuły

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 784 527 273

Więcej w Pozostałe artykuły

Magazyny energii – czy rzeczywiście warto w nie inwestować?

Ewa Chojnacka18 grudnia 2023

Sezon smogowy w pełni

Ewa Chojnacka11 grudnia 2023

Operat szacunkowy a rynek nieruchomości: Jak trendy rynkowe wpływają na wyceny?

Redakcja6 października 2023

TAURON napędza Hokej Ligę i Polską Ligę Hokeja Kobiet

Redakcja1 września 2023

Startuje nowa kampania edukacyjna Fundacji Enea

Redakcja25 sierpnia 2023

W trosce o Polaków Grupa Enea dba o bezpieczeństwo energetyczne kraju

Marcin Syguda21 sierpnia 2023