Praca

Nagrody za stare zdjęcia

Aplikuj.pl
Nagrody za stare zdjęcia

KONKURS. Seniorzy, którzy wyślą zdjęcia z pracy sprzed lat, mają szansę na nagrody. Jest jeszcze trochę czasu, by spróbować po nie sięgnąć

Organizatorem konkursu jest Aplikuj.pl, a celem projektu, którego konkurs jest elementem, jest ukazanie zmian w rzeczywistości zawodowej Polaków na przestrzeni lat. A także przypomnienie różnych zawodów, które dziś już nie istnieją lub są bardzo rzadko spotykane. Dla samych seniorów, uczestników konkursu „Praca dawniej”, to z kolei trochę rozrywki, trochę okazji do wspomnień, a przy okazji szansa na zdobycie nagrody. Konkurs jest adresowany do mieszkańców województw śląskiego i małopolskiego, którzy ukończyli 60 lat. Informacje na jego temat można uzupełnić, zaglądając na stronę www.aplikuj.pl/konkurs-senior – tam też jest dostępny szczegółowy regulamin, z którym warto się zapoznać.
Organizatorzy liczą, że seniorzy będą przesyłać fotografie z pracy sprzed lat, a dzięki temu następnie uda się je zamieścić na stronie w publikacji pokonkursowej. Sam projekt jest realizowany w internecie, tak samo więc zgłoszenie następuje przez internet, a zdjęcia – maksymalnie trzy – załącza się jako skany. I tu wszystko, co do udziału niezbędne, znajdzie się na przywołanej wyżej stronie konkursu pod wskazanym adresem.
Zgłaszać swój udział w konkursie – i przesyłać zdjęcia – można już od kilkunastu dni. I jest na to czas do 11 września. Potem, 23 września, nastąpi rozstrzygnięcie. Trójka laureatów wskazanych przez jury otrzyma telefony komórkowe – aparaty o konstrukcjach tradycyjnie lubianych przez seniorów. Ponadto można wygrać nagrody w postaci książek, gadżetów i kursów internetowych. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Praca

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Praca

4-dniowy tydzień pracy w Niemczech. „Gigantyczny eksperyment”

Ewa Chojnacka17 sierpnia 2020

Zatrudnimy Pracownika Działu Sprzedaży!

Ewa Chojnacka29 lipca 2020

Pewna praca w Niemczech czeka

Ewa Chojnacka17 lipca 2020

Nagrody za stare zdjęcia

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2020

Będzie spis rolny, można dorobić

Jarosław Jędrysiak25 czerwca 2020

Polska to nie jedyny kierunek pracowników z Ukrainy

Jarosław Jędrysiak14 maja 2020