Praca

Pewna praca w Niemczech czeka

Senior Partner 24 Sp. z o.o. z Kłobucka proponuje pracę dla opiekunek osób starszych w Niemczech na korzystnych i wartych zainteresowania warunkach.
Pewna praca w Niemczech czeka

Sprawdzone miejsce, pewne dochody, warunki dokładnie znane przed wyjazdem, do tego opieka polskiej firmy, zapewniony transport i nawet kurs językowy za darmo. Trzeba więcej, by zastanowić się, czy to nie ta praca za granicą, na którą się czekało? Senior Partner 24 Sp. z o.o. z ul. Staszica 12 w Kłobucku proponuje wyjazdy do opieki nad osobami starszymi w Niemczech

Przede wszystkim jest to praca pewna, sprawdzona, bezpieczna. To podstawa. Tu firma Senior Partner 24 Sp. z o.o. z Kłobucka stawia na solidność i pełną wiedzę pracownika jeszcze przed wyjazdem. Można bez obaw jechać i zarabiać za granicą kwoty, które w kraju były nieosiągalne.
– Jako firma gwarantujemy, że pracownicy delegowani są do sprawdzonych rodzin. Każde takie zlecenie weryfikuje nasz koordynator, który jedzie na miejsce, przebywa kilka godzin w domu, do którego ma pojechać do pracy delegowana przez nas osoba i dokładnie poznaje szczegóły. Zapoznaje się wtedy z przyszłym podopiecznym oraz sprawdza warunki mieszkaniowe. Przed decyzją o wyjeździe i my, i osoba, która pojedzie do pracy, dokładnie wie, jak to wszystko wygląda – mówi Iwona Jackiewicz, rekruterka Senior Partner 24 Sp. z o.o.
To bardzo ważne, bo pozwala uniknąć nieprzyjemnych zaskoczeń po dotarciu na miejsce pracy. Przed wyjazdem zna się warunki, oczekiwania i stawkę. Zna się nawet wzrost czy wagę osoby, którą będzie się miało pod opieką, i choroby, na które cierpi z racji podeszłego wieku. Także podopieczny wie wcześniej, kto do niego przyjedzie z Polski. W praktyce pracę tę podejmują głównie panie. Senior Partner 24 Sp. z o.o. kieruje do pracy w okolicach Norymbergi. Ma tam swoich koordynatorów, którzy odpowiednio przygotowują oferty pracy.
Firma pomaga usunąć czasem główną przeszkodę przed podjęciem intratnej pracy w Niemczech: nieznajomość języka.
– Zapewniamy pracę zarówno dla osób ze znajomością języka niemieckiego, jak i bez niej. Organizujemy kursy, na których można poznać ten język w stopniu potrzebnym do wyjazdu – mówi Katarzyna Jadczyk, również rekruterka kłobuckiej firmy. Nie trzeba wydawać grosza na taki kurs. Jest on bezpłatny dla każdego, kto potem podejmie pracę trwającą w sumie choć 4 miesiące. Sam kurs trwa około miesiąca. Można go odbyć stacjonarnie, ale też online.
– Osoba po kursie ma zapewniony wyjazd. To my staramy się, by dostała ofertę pracy – zapewnia Jackiewicz.
Nie trzeba bać się także kosztów podróży. Ani formalności. Nie ma wydatków i opłat przed wyjazdem.
– Zorganizowanie i koszty podróży do Niemiec bierzemy na siebie. Nie muszą się o to martwić osoby jadące do pracy. Dla naszych opiekunek występuje my o kartę EKUZ i druk A1. Są to dokumenty potwierdzające legalność pracy w Niemczech i dające prawo podstawowej opieki medycznej – mówi Iwona Jackiewicz.
Zaletą pracy w polskiej firmie jest też to, że nie trzeba niczego załatwiać samemu z niemieckim pracodawcą. To Senior Partner 24 Sp. z o.o. płaci za pracę i zapewnia niezbędne wsparcie swoim pracownikom.
Jak wygląda ta praca? Najczęściej to wyjazdy na okresy trwające po 2 miesiące. Słyszymy, że mało kto szuka innej pracy, gdy w przerwach między wyjazdami jest w Polsce. Wiadomo – do Niemiec jedzie się po dobry zarobek, zależnie od warunków zarabia się nawet do 2 tysięcy euro. Jest z czego odłożyć. Zwłaszcza że pieniądze z umowy ma się „na czysto”. Nie płaci się w Niemczech za zakwaterowanie i wyżywienie, które ma się zapewnione u podopiecznego.
Dodatkowym plusem jest to, że choć Senior Partner 24 Sp. z o.o. kieruje do pracy osoby z całej Polski, to działa u nas, w Kłobucku, przy ul. Staszica 12. Można więc przyjść, dopytać o szczegóły. Można też dzwonić (na numery 343 438 658 lub 660 322 650), napisać e-mail (info@seniorpartner24.pl) albo zajrzeć na stronę: www.seniorpartner24.pl i poczytać. Ta pewna i opłacalna praca warta jest zainteresowania.

2 komentarze

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Praca

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 784 527 273

Więcej w Praca

4-dniowy tydzień pracy w Niemczech. „Gigantyczny eksperyment”

Ewa Chojnacka17 sierpnia 2020

Zatrudnimy Pracownika Działu Sprzedaży!

Ewa Chojnacka29 lipca 2020

Nagrody za stare zdjęcia

Jarosław Jędrysiak2 lipca 2020

Nagrody za stare zdjęcia

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2020

Będzie spis rolny, można dorobić

Jarosław Jędrysiak25 czerwca 2020

Polska to nie jedyny kierunek pracowników z Ukrainy

Jarosław Jędrysiak14 maja 2020