Biała

Roztrzaskał się o drzewo

Auto kompletnie rozbite o drzewo. Ciężko rannego kierowcę wydobywali z niego strażacy.
Roztrzaskał się o drzewo

POLICJA. 20-letni kierowca auta marki BMW zakończył jazdę na przydrożnym drzewie. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala

Jak do tego doszło? Wyjaśnieniem okoliczności zajmują się obecnie kłobuccy kryminalni. W tym momencie są znane wstępne ustalenia policjantów drogówki.
Do wypadku doszło w zeszłą środę w nocy, około godziny pierwszej na ulicy Częstochowskiej w Białej. Wstępne ustalenia wskazują, że jadący w kierunku Kamyka 20-letni kierujący bmw z nieustalonych jeszcze przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, a tam uderzył w przydrożne drzewo.
– Młody mężczyzna, obywatel Ukrainy, przeżył zderzenie auta z drzewem, jednak z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do częstochowskiego szpitala. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Dodatkowo od kierowcy zlecono pobranie krwi, w celu wykonania analizy pod kątem innych zabronionych środków psychoaktywnych – wyjaśnia mł. asp. Kamil Raczyński z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.
Śledztwo w sprawie okoliczności wypadku prowadzone jest pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. Poszukiwani są też wszyscy ewentualni świadkowie, którzy powinni kontaktować się z policją w dowolny znany im sposób, na przykład dzwoniąc na numer alarmowy.
Kierowca bmw miał sporo szczęścia, że nie zginął na miejscu. Auto w zderzeniu z drzewem zamieniło się w kupę złomu. Zza kierownicy strażacy wydobywali mężczyznę przy pomocy narzędzi hydraulicznych umożliwiających usunięcie blokujących ofiarę elementów karoserii. (jar)

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Biała

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Biała

Rusza przebudowa Parkowej w Białej

Jarosław Jędrysiak20 marca 2024

Wiadomo, ile warta może być przebudowa Parkowej

Jarosław Jędrysiak14 lutego 2024

Dożynki w Białej

Marcin Syguda24 sierpnia 2023

Dzielnicowy promował zawód policjanta

Marcin Syguda28 kwietnia 2023

Kiedy zajmą się Parkową w Białej?

Jarosław Jędrysiak17 kwietnia 2023

Piknik parafialny w Białej

Marcin Syguda25 sierpnia 2022