Popów

Złapali dilerów narkotyków

Policjanci znaleźli u zatrzymanych narkotyki i dopalacze.
Złapali dilerów narkotyków

POLICJA. W tej sprawie policjanci z Kłobucka współpracowali z Centralnym Biurem Śledczym Policji. Efekt? Zatrzymane trzy osoby związane z posiadaniem i handlem narkotykami. Do tego wciąż możliwe są kolejne zatrzymania, bo – jak to się mówi – sprawa jest rozwojowa

– Stróże prawa z częstochowskiego CBŚP, wraz z policjantami z kłobuckiej komendy, zatrzymali na terenie gminy Popów trzy osoby związane z posiadaniem i handlem i narkotykami.
Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 19 do 29 lat. To dwaj mieszkańcy gminy Popów i mieszkaniec powiatu pajęczańskiego. W wyniku przeprowadzonych działań u zatrzymanych znaleziono amfetaminę, tabletki ecstasy oraz dopalacze – podaje mł. asp. Joanna Wiącek-Głowacz, rzeczniczka kłobuckiej policji. Zatrzymani podejrzani już usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych i psychotropowych oraz wprowadzania ich do obrotu. Na wniosek kłobuckich śledczych oraz częstochowskiego prokuratora sąd aresztował dwóch z podejrzanych na trzy miesiące. Trzeci z mężczyzn został objęty policyjnym dozorem.
– Za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet do 10 lat więzienia. Nadzorowana przez Prokuraturę Rejonową w Częstochowie sprawa ma charakter rozwojowy – podsumowuje oficer prasowa. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popów

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Popów

Cenna akcja w Popowie

Jarosław Jędrysiak11 kwietnia 2024

Sołtysi są doceniani

Jarosław Jędrysiak20 marca 2024

Ile wydali na inwestycje?

Jarosław Jędrysiak2 marca 2024

60-latka niemal wjechała pod pociąg

Jarosław Jędrysiak27 lutego 2024

Skarżą się gminie na powiatowe drogi

Jarosław Jędrysiak19 lutego 2024

Ktoś podszywa się pod urzędników

Jarosław Jędrysiak16 lutego 2024