Pozostałe artykuły

Oppo zapowiada polską premierę nowych smartfonów. Marcin Prokop ambasadorem marki?

OPPO
Oppo zapowiada polską premierę nowych smartfonów. Marcin Prokop ambasadorem marki?

Oppo, producent smartfonów i innych urządzeń mobilnych na 1 października 2020 r. zapowiedział polską premierę nowych modeli telefonów. Odbędzie się ona w formie wydarzenia online, będzie to talk show prowadzony przez Marcina Prokopa z udziałem Karola Wójcickiego, Mikołaja Komara i Zulu Kuki. Premiera smartfonów zostanie wsparta szeroką kampanią promocyjną. Według nieoficjalnych informacji Marcin Prokop będzie ambasadorem Oppo w Polsce.
Według zapowiedzi Oppo przedstawi 4 nowe smartfony, które trafią do sprzedaży w Polsce. Producent nie zdradza na razie o które modele chodzi. Jednak ostatnimi urządzeniami wprowadzonymi przez Oppo w Chinach były modele z rodziny Reno4, można zatem przypuszczać że teraz trafią one także na polski rynek.

Talk show zamiast prezentacji
Jak zapowiada Oppo premiera nowych telefonów przybierze formułę talk show zatytułowanego „Sztuka w technologii”, w którym zaproszeni goście porozmawiają o tym, jak nowoczesne produkty i usługi pomagają realizować pasje, zainteresowania i jak ułatwiają codzienne życie.

Emisja programu będzie miała miejsce 1 października br. o godzinie 12.00 na platformie player.pl, a obejrzeć go będzie mógł każdy, bez konieczności logowania się, czy zakładania konta. Dostępna będzie przez: www, aplikację mobilną i w smart TV.

Gospodarzem talk show będzie Marcin Prokop, dziennikarz i prezenter związany głównie ze stacjami z grupy TVN. Według informacji Wirtualnemedia.pl jako jego goście wystąpią Karol Wójcicki, Mikołaj Komar i Zulu Kuki.

Oppo informuje, że w dniu premiery na specjalnie utworzonym z tej okazji wydarzeniu na platformie Facebook przez cały dzień publikowane będą pytania, które dotyczyć mają zarówno programu, jak i nowych produktów firmy. W ramach konkursu użytkownicy co godzinę będą mieli okazję wygrać jedną z 9 nagród: najnowszych smartfonów oraz smartwatchy Oppo. Wystarczy udzielić poprawnej odpowiedzi w najkrótszym czasie.

Marcin Prokop ambasadorem marki
Jak ustaliły Wirtualnemedia.pl premierze nowych urządzeń Oppo ma towarzyszyć szeroka kampania promocyjna obejmująca większość kanałów komunikacji, jednak dokładniejsze informacje na ten temat będą dostępne wkrótce.

Według branżowych informacji Marcin Prokop będzie ambasadorem tej marki na polskim rynku. Na razie nie wiadomo jednak jaka będzie dokładnie forma współpracy pomiędzy Oppo a Prokopem. Dziennikarz i prezenter ma doświadczenie na tym polu, wcześniej był twarzą m.in. takich marek jak Schweppes, Warty, piwa Namysłów czy Play.

Za przygotowanie i realizacje tej kampanii ma odpowiadać agencja Brazil.

źródło: wirtualnemedia.pl

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pozostałe artykuły

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 784 527 273

Więcej w Pozostałe artykuły

Jak zarządzać energią w budynkach wielorodzinnych?

Redakcja17 czerwca 2024

Magazyny energii – czy rzeczywiście warto w nie inwestować?

Ewa Chojnacka18 grudnia 2023

Sezon smogowy w pełni

Ewa Chojnacka11 grudnia 2023

Operat szacunkowy a rynek nieruchomości: Jak trendy rynkowe wpływają na wyceny?

Redakcja6 października 2023

TAURON napędza Hokej Ligę i Polską Ligę Hokeja Kobiet

Redakcja1 września 2023

Startuje nowa kampania edukacyjna Fundacji Enea

Redakcja25 sierpnia 2023