Region

Nie masz pomysłu jak spędzić urlop ? Podpowiadamy.

Nie masz pomysłu jak spędzić urlop ? Podpowiadamy.

Turysta nie wie gdzie był, podróżnik nie wie dokąd zmierza … słowa autorstwa Paula Theroux jak żadne inne doskonale oddają kwintesencję caravaningu jako sposobu na udany urlop. Nie ważne czy podróżujesz kamperem, kamper vanem czy samochodem osobowym z przyczepą kempingową, zachód słońca na górskiej przełęczy ? zostań do rana i zobacz jak poranne mgły unoszą się na dolinami. Wolisz poczuć zapach i świeżość morskiej bryzy ? proszę bardzo teraz to Ty decydujesz dokąd kiedy i na jak długo chcesz pojechać, już nie musisz się spieszyć do hotelu na kolację. Jesteś wolny i niezależny w kamperze masz wszystko czego Ci potrzeba toaleta z prysznicem, zaopatrzona lodówka, w pełni wyposażona kuchnia, ogrzewanie kiedy zimno i klimatyzację kiedy gorąco, salonik w którym wygodnie odpoczniesz z rodziną czy przyjaciółmi.

Wypożyczenie kampera latem nie jest tanie, ale kto powiedział że urlop musi być latem … zwłaszcza teraz kiedy jesień rozkwita tysiącem barw a ceny wynajmu kamperów i pobytu na campingach spadają jak jesienne liście. Południowe krańce Europy nadal kuszą ciepłym morzem i słonecznym klimatem a co najważniejsze spokojem, którego tak brakuje na na co dzień. O tej porze roku nadmorskie kurorty wyludniają się sprawiając, że plaże możemy mieć tylko dla siebie a ciszy górskich dolin i szmeru strumienia nie zagłuszają tabuny turystów.

A co z zimą ? szybki wypad na narty tylko dokąd ? mnogość alpejskich stoków daje szerokie pole do działania a dzięki kamperowi możesz wybrać ten w którym aktualnie panują najlepsze warunki. Większość nowych kamperów jest przygotowana na warunki zimowe, wydajne ogrzewanie i lepsza izolacja termiczna staje się powoli standardem.

Zakup kampera to spory wydatek ale jak to mówią nie trzeba kupować browaru żeby napić się piwa. Alternatywą jest wynajem kampera w tym może pomóc s7kamper.pl.

Kampery w pełni wyposażone z odpowiednio dobranym ubezpieczeniem w większości nowe, sprawdzone i przygotowane do podróży, zapraszamy do kontaktu. Dysponujemy również boxami kempingowymi, które umożliwiają użycie niektórych aut osobowych i busów na bliższe lub dalsze wyjazdy.

Szczegóły na stronie www.s7kamper.pl lub telefonicznie 793 109 703, podróżuj z nami !

s7kamper

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Region

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 784 527 273

Więcej w Region

Na autostradzie też łapią

Jarosław Jędrysiak29 marca 2024

Poprawa na drogach – dobry początek roku

Jarosław Jędrysiak13 marca 2024

Wojsko pojedzie po drogach publicznych

Jarosław Jędrysiak1 marca 2024

Na ekspresówce nadal roboty

Jarosław Jędrysiak15 lutego 2024

Uwaga, oszukują „na Tauron”

Jarosław Jędrysiak15 lutego 2024

Ukrywał się 24 lata, ale w końcu go złapali

Jarosław Jędrysiak7 lutego 2024