Pozostałe artykuły

Nadchodzi sezon ogórkowy

Nadchodzi sezon ogórkowy

PKO BP Ekstraklasa zapadła w sen zimowy, a to oznacza, że nadszedł sezon ogórkowy, gdzie jedyne, czym będziemy mogli się emocjonować, to transfery. Najlepsza liga w Polsce wznowi rozgrywki dopiero w końcówce stycznia. Dla niektórych miesięczna przerwa od futbolu to zdecydowanie za dużo, dlatego też postanowiliśmy się przyjrzeć, jakie inne zajęcia można znaleźć w tym czasie.
Przerzuć się na inne sporty lub ligi
Oczywiście pod warunkiem, że interesują Cię inne ligi piłkarskie czy sporty. Nie wszystkie dyscypliny czy nawet ligi piłki nożnej zapadają w tak długi sezon zimowy, jak PKO BP Ekstraklasa. Kto wie, może to jest akurat dobre rozwiązanie, aby nieco odpocząć od polskiej piłki, a jednocześnie emocjonować się, co tu dużo ukrywać, prawie zawsze rywalizacją na wyższym poziomie?
Odpal ulubione filmy lub seriale
Platformy VOD stają się coraz bardziej popularne i jednocześnie są bardzo dobrą odskocznią od piłki nożnej. Jeżeli masz dość futbolu, to przyznamy Ci szczerze, że filmy i seriale potrafią wywołać nie mniejszy, ale jednak trochę inny dreszczyk emocji. Do najpopularniejszych platform typu wideo na żądanie zaliczają się Netflix, HBO GO, NC+ GO, IPLA czy CDA. Sam zdecyduj, którą chcesz wybrać. Dużo też zależy od tego, czy wolisz koncentrować się na filmach czy serialach. Każda z tych platform udostępnia nie tylko zewnętrzne produkcje, ale wypuszcza też swoje projekty. Warto poczytać opinie i recenzje w Internecie, a wówczas zagwarantujesz sobie dobrą zabawę.
Pograć w gry ze znajomymi
Pandemia koronawirusa to ciężki czas, gdzie wszelkie wyjścia na miasto czy imprezy musimy schować do kieszeni. Dlatego też dobrą formą rozrywki, aby odpocząć od futbolu są wszelkiego rodzaju planszówki czy gry ze znajomymi. Możesz w nie pograć w domowym zaciszu przy kawałku ulubionego ciasta czy kieliszku czegoś mocniejszego. Jeśli jednak nie masz odpowiedniego towarzystwa, możesz spróbować gier online. W Internecie znajdziesz szereg różnych pozycji. Zaczynając od gier akcji, przygodowych, symulacji poprzez gry hazardowe, których listę automatów znajdziesz tutaj, a kończąc na tysiącu, kościach, literakach czy kalamburach. Kluczem do sukcesu i dobrej rozrywki jest odnalezienie tego, co “wkręci” Cię najbardziej.
Zadbaj o aktywność
Oczywiście samo siedzenie w domu czy mieszkaniu nie jest dla zdrowia najlepsze. Dlatego warto zadbać o aktywność fizyczną tak, jak robią to piłkarze w przerwie od rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Proste ćwiczenia w domu, spacery, bieganie czy przejażdżki na rowerze są tym, co pozwoli Ci podtrzymać kondycję i dobre zdrowie przez okres zimowy.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pozostałe artykuły

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Pozostałe artykuły

Magazyny energii – czy rzeczywiście warto w nie inwestować?

Ewa Chojnacka18 grudnia 2023

Sezon smogowy w pełni

Ewa Chojnacka11 grudnia 2023

Operat szacunkowy a rynek nieruchomości: Jak trendy rynkowe wpływają na wyceny?

Redakcja6 października 2023

TAURON napędza Hokej Ligę i Polską Ligę Hokeja Kobiet

Redakcja1 września 2023

Startuje nowa kampania edukacyjna Fundacji Enea

Redakcja25 sierpnia 2023

W trosce o Polaków Grupa Enea dba o bezpieczeństwo energetyczne kraju

Marcin Syguda21 sierpnia 2023