Kłobuck

Zatrzymani z narkotykami

Jeden z mężczyzn posiadał dodatkowo wagę dilerską, która została zabezpieczona i stanowi dowód w sprawie. POLICJA KŁOBUCK
Zatrzymani z narkotykami

POLICJA. Dwaj mężczyźni w wieku 25 i 26 lat zostali zatrzymani w sobotę na terenie Kłobucka. Posiadali przy sobie amfetaminę. Już usłyszeli zarzuty

Najpierw kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wpadli na trop 25-latka, który miał od pewnego czasu handlować na terenie Kłobucka amfetaminą.
– Według ustaleń mieszkaniec naszego miasta miał rozprowadzać narkotyki. Przypuszczenia śledczych potwierdziły się w minioną sobotę. Śledczy wspólnie z policjantami Zespołu Wywiadowców dokonali przy ulicy Parkowej w Kłobucku zatrzymania osoby, która zakupiła nielegalne substancje. Następnie zatrzymano też mężczyznę, który miał sprzedawać takie substancje – podaje rzecznik kłobuckiej policji, sierż. sztab. Marlena Wiśniewska.
Funkcjonariusze przeszukali zatrzymane osoby oraz miejsca ich zamieszkania. Wykryli amfetaminę. Jeden z mężczyzn posiadał dodatkowo wagę dilerską, która została zabezpieczona i stanowi dowód w sprawie.
– Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania narkotyków, natomiast 25-latek dodatkowo usłyszał zarzut udzielania substancji psychotropowej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, za co grozi nawet dziesięcioletni pobyt w więzieniu – dodaje rzeczniczka policji. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Fotografowali wiosnę

Jarosław Jędrysiak10 kwietnia 2024

Rusza wielka inwestycja pod Kłobuckiem

Jarosław Jędrysiak31 marca 2024

Przedszkolaki gośćmi w szkole

Jarosław Jędrysiak26 marca 2024

Są środki na bezcenny zabytek

Jarosław Jędrysiak25 marca 2024

Wkrótce decyzja o budowie drogi wojewódzkiej 491

Jarosław Jędrysiak24 marca 2024

W tym gronie po raz ostatni

Jarosław Jędrysiak23 marca 2024