Region

Miss „rekrutuje” do policji

Miss Polski zachęca do wstępowania w szeregi policji.
Miss „rekrutuje” do policji

AKCJA. Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin we wspólnym projekcie ze śląską policją zachęca osoby zainteresowane służbą do wstąpienia w policyjne szeregi

Na zachętę nie tylko słowa. Miss 2020 sama – dla dobrego przykładu – przeszła jeden z etapów rekrutacji do policji. To pokazuje, że choć oczywiście konieczne są tu odpowiednie predyspozycje kandydata, to jednocześnie wykazanie się nimi nie jest czymś trudnym do osiągnięcia. Miss miała też okazję przyjrzeć się pracy policjantów i sprawdzić swoje umiejętności na strzelnicy oraz w siodle. To ostatnie – bez trudu, gdyż Jaromin jest utytułowanym jeźdźcem.
Dodajmy, że mieszkanka Katowic, która zdobyła tytuł miss, studiuje na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” o profilu psychokryminalistyka. Przyznaje się też do marzeń o służbie w policji konnej. Jej udział w akcji promocyjnej ma szansę zachęcić kandydatów do wstępowania w szeregi policji. A przynajmniej do tego, by zwrócili uwagę na taką możliwość. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Region

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Region

Na autostradzie też łapią

Jarosław Jędrysiak29 marca 2024

Poprawa na drogach – dobry początek roku

Jarosław Jędrysiak13 marca 2024

Wojsko pojedzie po drogach publicznych

Jarosław Jędrysiak1 marca 2024

Na ekspresówce nadal roboty

Jarosław Jędrysiak15 lutego 2024

Uwaga, oszukują „na Tauron”

Jarosław Jędrysiak15 lutego 2024

Ukrywał się 24 lata, ale w końcu go złapali

Jarosław Jędrysiak7 lutego 2024