Iwanowice Małe

Jechał pijany i bez uprawnień

Mieszkaniec gminy Opatów, kierował fordem, nie mając do tego wymaganych uprawnień i będąc w stanie nietrzeźwości. ARCH.
Jechał pijany i bez uprawnień

POLICJA. Było przed dziewiątą rano, gdy w Iwanowicach Małych na ulicy Częstochowskiej policjanci z drogówki zatrzymali kierowcę forda. Było od razu aż kilka powodów

Kierujący osobowym fordem mężczyzna w zasadzie „postarał się”, by zwrócić na siebie uwagę policjantów. I może dobrze – skoro się okazało, w jakim stanie jechał. – Mężczyzna popełnił cały wachlarz wykroczeń i przestępstw. Kierujący zwrócił uwagę mundurowych, gdyż nie miał załączonych świateł mijania oraz poruszał się bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Okazało się, że 23-latek, mieszkaniec gminy Opatów, kierował fordem, nie mając do tego wymaganych uprawnień i będąc w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad pół promila – podaje rzecznik kłobuckiej policji, sierż. sztab. Marlena Wiśniewska.
Teraz sprawą 23-latka zajmą się kłobuccy kryminalni. Jako kierujący po alkoholu musi się liczyć z karą nałożoną przez wymiar sprawiedliwości. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Iwanowice Małe

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Iwanowice Małe

Nakrętki zbierają też w Iwanowicach

Jarosław Jędrysiak16 kwietnia 2022

Nowy sprzęt dla OSP

Marcin Syguda18 marca 2021

15-latka zginęła na przejściu

Jarosław Jędrysiak26 stycznia 2018

„Mamy iść i się bić?”

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2017