Wręczyca

Już podano wakacyjne dyżury przedszkoli

Miejsca w przedszkolach w wakacje będą miały te dzieci, które uczęszczały do tych gminnych placówek w ciągu roku szkolnego. ARCH.
Już podano wakacyjne dyżury przedszkoli

EDUKACJA. Pięć przedszkoli w gminie Wręczyca będzie pełniło dyżury w okresie wakacyjnym – kolejne placówki w kolejnych tygodniach

Od 1 do 15 lipca dyżurować będą przedszkola w Kalei i w Węglowicach. Następnie od 18 do 29 lipca – przedszkole we Wręczycy. Potem, od 1 do 12 sierpnia, dziećmi będą opiekować się placówki w Truskolasach i Kulejach. Opieka w dniach pracy przedszkoli w wakacje będzie dostępna do godziny 16.00, godzina początkowa zależy od placówki (od 6.00 do 7.00).
Miejsca w przedszkolach w wakacje będą miały te dzieci, które uczęszczały do tych gminnych placówek w ciągu roku szkolnego. I których rodzice wykonują w okresie wakacji pracę zawodową. Do 13 czerwca należy złożyć odpowiedni wniosek o przyjęcie dziecka na okres wakacji. Gmina nie będzie organizować dowozów dzieci. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wręczyca

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Wręczyca

Wpuść montera

Jarosław Jędrysiak3 marca 2024

Środki dla szkolnych bibliotek

Jarosław Jędrysiak8 lutego 2024

Strażacy i samorządy ponad granicami

Jarosław Jędrysiak6 lutego 2024

Znęcał się nad żoną

Jarosław Jędrysiak28 listopada 2023

Wręczyckie złote gody

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2022

W gminie dziura na dziurze

Jarosław Jędrysiak18 kwietnia 2022